Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fuar Sokakları Grafiti İle Renkleniyor

Fuar Sokakları Grafiti İle Renkleniyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), Kültürpark’ta tüm coşkusuyla devam ediyor. 4 Eylül Pazar günü sona erecek Fuar, ziyaretçilerine; sanat, eğlence, teknoloji, müzik ve heyecan dolu günler yaşatıyor.

 

Kültürpark uzun havuzda organize edilen atölye çalışmaları ziyaretçilerden ilgi görürken; atölye çalışmalarından biri olan grafiti etkinliği ise dikkat çekiyor. Fuar süresince ücretsiz olarak gerçekleştirilecek atölyeler, 18.00 - 22.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.
Grafiti atölyesine katılan ziyaretçiler, daha önce hazırlanmış olan şablonları sprey boyalarla boyayarak atölye çalışmalarını ölümsüzleştirebilecekler.
 
 
Fuar kapsamında gerçekleştirilecek olan grafiti atölyesiyle ve grafiti etkinlikleriyle ziyaretçiler; grafiti hakkında bilgi sahibi olurken aynı zamanda grafiti sanatının çok özel örneklerini görebilecekler.
 
 
Grafiti atölyesi ve büyük pano boyama etkinliği, fuar süresince, Sanat Sokağı’nda ziyaret edilebilecek. Büyük pano boyama etkinliğinde 2 adet büyük pano çalışması Color Addicts grubu tarafından grafiti ile kaplanacak ve panolardan biri İzmir konseptli olacak. Ayrıca 2-3 Eylül tarihlerinde Graffiti Resim Çerçeve Performansı’nda 2 tane resim çerçevesi boyanacak.
 
 
Öte yandan grafiti etkinliklerinden olan Streç Film Uygulaması kapsamında ağaçtan ağaca streç film gerilerek üzerine ultraviyole boyalarla grafiti çalışması yapılacak. Akşam mor ışıkta parlayacak olan 10 ayrı çalışma, 5 farklı Color Addicts grafiti sanatçısı tarafından yapılacak. Basmane Kapısı’na ve Lozan Kapısı’na giden sokaklarda görülebilecek olan bu çok özel çalışmalar, fuar sokaklarını süsleyecek.

Yayın Tarihi : 30.08.2016 : 12:32

Etiketler : izmir fuarı    garfiti    boyanıyor    sokakları   


Yorumlar

4816
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN