Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Rusya Maçı Hazırlıkları Sürüyor

Rusya Maçı Hazırlıkları Sürüyor
Rusya ile 31 Ağustos Çarşamba günü Antalya’da özel maçta karşılaşacak A Milli Takımımız, Belek kampındaki ikinci çalışmasını bu akşam Regnum Carya Golf Spa Resort’ta basına kapalı olarak yaptı.

 

Serik İlçesi Belek turizm bölgesinde kamp yapan A Milli Futbol Takımı, Regnum Carya Golf & Spa Resort’ta basına kapalı antrenman yaptı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yönetiminde saat 19.00’da yapılan antrenmanda uyluk bölgesi arka kas grubunda gerilme hisseden Yunus Mallı ve izinli olan Gökhan Töre yer almadı. Tedbir amaçlı saha çalışmasına katılmayan Yunus, fizyoterapist eşliğinde kendisi için hazırlanan özel program dahilinde kamp otelinde çalıştı.

Antrenmanda dün akşam kulüp takımlarının maçlarında forma giyen futbolcular rejenerasyon çalışması ve açma-germe egzersizleri yaparak istirahat için otele döndü. Diğer oyuncular ise dinamik ısınma ve pas çalışması yaptıktan sonra dar alanda taktik oyuna dahil oldu. Antrenman rejenerasyon koşusu ve açma-germe egzersizleriyle sona erdi.

A Milli Takım, Rusya maçının hazırlıklarını yarın aynı yer ve saatte yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Çalışmanın ilk 15 dakikalık bölümü, medya mensuplarına açık tutulacak.

Yayın Tarihi : 29.08.2016 : 21:59

Etiketler : A Milli Takım    Rusya    Maç    Hazırlık   


Yorumlar

6367
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN