Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


ÇTSO’da Gizemli Kurşun

ÇTSO’da Gizemli Kurşun
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Kongre ve Fuar Merkezi Binası’nın camına öğle saatlerinde mermi isabet etti. Jandarma olayla ilgili inceleme başlattı.

 

Organize Sanayi Sitesi içinde bulunan ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi Binası’nda bugün esrarengiz bir olay yaşandı. Mesaiye öğle arası verildiği anda güvenlik görevlileri bir el silah sesi duydu. Çevrede bir olumsuzluk görülmezken, akşam mesai bitiminde, üçüncü katta bulunan restoran bölümündeki işçiler temizlik yaparken, camlardan birinde mermi izi gördü. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri, merminin isabet ettiği bölümde inceleme yaptı. Merminin camı delip geçtiği belirlendi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.
 
ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal, "Öğle saatlerinde güvenlikçi arkadaşlar tabanca sesi duymuş. Ancak, havaalanı yakın olduğu için ve zaman zamanda buradaki martıları kaçırmak için yapay patlama sesi gerçekleştirildiğinden, bunun da benzer bir ses olduğunu düşünmüş. Ama akşam mesai bitiminde çalışanlar temizlik yaparken camda bir kurşun deliği fark ediyor. Hemen Jandarmayı çağırdık. Biz de olayın ne olduğunu ve sonucu bekliyoruz. Ama bu tesadüfen olan bir şey değil, kurşun sıkılmış. Jandarmanın söylediği de o. Uzun menzilli deniyor. Ama net bilgi olay yeri inceleme raporuna göre verebiliriz" dedi.

Yayın Tarihi : 29.08.2016 : 20:56

Etiketler : Çtso    Kurşun    Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası   


Yorumlar

4270
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN