Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Perde Çocuklar İçin Açıldı

Perde Çocuklar İçin Açıldı
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği İZFAŞ tarafından 85. kez organize edilen İzmir Enternasyonal Fuarı devam ediyor. 85. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda çocuklara yönelik birçok etkinlik yer alıyor. 4 Eylül 2016 Pazar gününe kadar devam edecek Fuar’da, çocuklar doyasıya eğleniyor.

 

Pınar Çocuk Tiyatrosu’nun “Oyun Treni” gösteri İzmir Sanat Merkezi’nde çocuklar için sahne aldı. Barış Manço şarkılarıyla başlayan “Oyun Treni” ile sağlıklı yaşam için, temizliğin vazgeçilmez olduğu eğlenceli bir dille anlatılırken, sporun insan sağlığı ve gelişimi için önemi, oyunlar eşliğinde aktarıldı. Çocukların hakem olduğu oyunda, oyuncular kendi aralarında yarışmalar düzenledi. Neşeli müziklerle, danslarla ve şiirsel bir anlatımla süslenen oyun, minik izleyicilerine keyifli saatler yaşattı. Yıldırım Bayazıt’ın yazıp yönettiği oyunda; Işık Yönetmeni, Ekin Vatansever, Dündar Taşal, Mustafa Ergüven, Mehmet Veysi Yoldaş ve Yağmur Şimşek rol aldı.
 
Pınar sponsorluğunda sahnelenen oyun, 28 Ağustos 2016 Pazar günü saat 19.30’da İzmir Sanat Merkezi’nde ücretsiz olarak izlenebilir.
 
Doyasıya Eğlence
 
Fuar süresince gerçekleşecek sokak etkinlikleri ile çocuklar, aniden karşılarına çıkacak bir gösteriyle eğlenceli anlar yaşayacak. Sokak etkinlikleri kapsamında; çocuklara özel gezici kuklalar, uzun bacaklı çalgıcılar, özel kostümlü şovmen ve dansçılar, jonglörler, jimnastik ve akrobasi gösterileri gibi birbirinden renkli ve benzersiz şovlar yer alıyor. Sokak etkinlikleri, fuar dönemi boyunca saat 18.00-21.30 arasında Kültürpark’ta gerçekleşecek. 

Yayın Tarihi : 28.08.2016 : 15:06

Etiketler : ief    izmir    ben tv    kanal ben    izmir enternasyonel fuarı       


Yorumlar

9908
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN