Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Fethullahçı Terör Örgütü Eziliyor''

''Fethullahçı Terör Örgütü Eziliyor''
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İzmir’de düzenlenen imza gününde partililerle buluştu. Perinçek, "Fethullahçı terör örgütü eziliyor. PKK hendeklere gömüldü ve Türkiye bu süreçte gerçek dostlarını buluyor" dedi.

 

 
Vatan Partisi İzmir İl Başkanı Rıfat Mutlu tarafından Buca Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen kahvaltılı kitap imza gününe çok sayıda partili katıldı. Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ise eşi Şule Perinçek ile birlikte geldi. İmza töreninden önce bir konuşma yapan Doğu Perinçek, "Türkiye büyük karara gidiyor bu dünya dengelerini etkileyen bir gelişme. Türkiye şu anda o büyük kararın içerisine girmiştir. Bakın en son yaşadığımız tarih, tarih yapan bir süreçteyiz. Vatan Partisi artık tarih yapıyor. Bu süreç 24 Temmuz’da başladı. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, polisin, korucumuzun; PKK’nın üzerine yürümesiyle Amerika’nın kara gücünün üzerine yüründü. Türkiye PKK’yı ve ABD’yi hendeklere gömdü. Savaş sınırlarımızın ötesine Suriye’nin kuzeyine genişledi, bütün dünyanın katıldığı, cepheleştiği bir coğrafyada yaşıyoruz. O sürecin kritik noktasında Amerika Birleşik Devletleri 15 Temmuz’da darbeyi yaptı. Sonuç Amerika yenildi" dedi.
 
Türkiye’de, devletin ve ordunun içerisine darbe girişiminde bulunan o silahlı gücü ABD’nin yerleştirdiğini öne süren, ancak bunların bir gecede ezildiğini ve yok edildiğini söyleyen Doğu Perinçek, "Tarihi bir olaydır. Hani biz yıllarca kontrgerilla dedik, gladyo dedik, şimdi onun ne olduğunu anladık mı? Bizi Silivri duvarlarının içine tıkan gladyo, 15 Temmuz darbe girişimini Amerika ile planlayan o gladyoyu, Türkiye devleti, milletiyle omuz omuza vererek ezdi. Amerika’nın Türk ordusu içerisindeki silahlı gücü bir gecede tasfiye oldu. Arkasından görüyorsunuz yargıda, poliste, ekonomi alanında Fethullahçı Terör Örgütü temizleniyor. Bu Türkiye için çok önemli bir gelişme. Ne yazık ki aydınlarımız, Atatürkçülerimiz bu sürecin farkında değil, herkes birbirine kötü haberler veriyor, ’ne kötü günler yaşıyoruz’ diyorlar. Hayır, kötü günler yaşamıyoruz, umutlu bir geleceğe ilerliyor Türkiye. Fetuhllahçı Terör Örgütü eziliyor, PKK hendeklere gömüldü. Türkiye bu süreçte gerçek dostlarını buluyor. Suriye’si, İran’ı, Rusya’sı ve Çin’i ile Türkiye kamp değiştiriyor. Atlantik kampından bize ’Kemalizm’e geçit yok, Kemalist devrim bitmiştir’ diye ferman buyuruyordu Atlantik efendileri. Asya mazlumlar dünyası. İlerleyen dünya, Türkiye artık Asya’da soluk alıyor. Rusya ile ilişkileri biz düzelttik. Uçak krizini çözdük. Uçağı düşüren pilotların tutuklanmasını sağladık. Biz parti ismine bakmıyoruz. Artık doğruyu yapanın yanındayız" diye konuştu.
 
Perinçek’in konuşması sırasında mikrofonda ses problemi yaşandı. Partililer, hep bir ağızdan "Mustafa Kemal’in askerleriyiz" diye bağırdı. Perinçek de "Böyle bağırmakla mikrofon düzelmez. Buraya Atatürk’ün elektrikçileri lazım" dedi.
 
Perinçek, konuşmasının ardından kitaplarını imzaladı.
 
 

Yayın Tarihi : 27.08.2016 : 14:21

Etiketler : Perinçek    Fethullahçı    Terör    Örgütü    Eziliyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4062
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN