Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir’e Teşekkür, Fuar'a Davet

İzmir’e Teşekkür, Fuar'a Davet
85. İzmir Enternasyonal Fuarı Ana Sponsoru Folkart’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İzmirliler’i ve tüm Türkiye’yi, Cuma günü açılan 85. İzmir Enternasyonel Fuarı’na ve Ana Sponsoru oldukları etkinliklere davet etti. Sancak, karşılıklı güzel işbirliği nedeniyle, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na ve İZFAŞ’a teşekkür etti.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde İZFAŞ tarafından düzenlenen Folkart’ın Ana Sponsoru olduğu İzmir Enternasyonal Fuarı 85. kez kapılarını açtı. Fuarın ilk etkinliği Folkart sponsorluğunda Türkiye’de ilk defa İzmir’de gösteri yapan FMX Blackliner motokros gösterisi oldu. 
 
FMX BLACKLINER GÖSTERİSİ
 
85. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), Kültürpark Lozan Kapısı’nda düzenlenen açılış töreninin ardından Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, çok sayıda milletvekili ve davetliler Folkart sponsorluğunda düzenlenen FMX gösterisini izledi. Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, zaman zaman gösteri hakkında davetlilere bilgi verdi. Yerden metrelerce yüksekte yerçekimine meydan okuyan gösteri pilotları, şiddetli rüzgara rağmen heyecan verici hareketler sergiledi. FMX gösterisi İzmirlilerden yoğun ilgi gördü. 
 
HALKA MORAL HEDEFİ
 
85. İzmir Enternasyonal Fuarı’nın Ana Sponsoru Folkart’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, fuarın açılışı nedeniyle bir açıklama yaptı. Sancak, öncelikle 85. İEF’ye tüm İzmirlileri ve Türkiye’yi davet etti. Sancak, İEF süresince 18 ülkeden 600’e yakın sanatçının heyecan verici etkinliklerinin gerçekleşeceğine dikkat çekti. Sancak, fuardaki tüm etkinliklerin güzel İzmir’e, Türkiye’ye ve halkımıza moral sağlamasını dilediklerini vurguladı.  
 
 
GURUR DUYUYORUZ
 
Folkart ailesi olarak İEF’nin ana sponsoru olmaktan gurur duyduklarını dile getiren Sancak, Ana Sponsorluk kapsamında yaptıklarını şöyle özetledi:
 
“Açıkhava Tiyatrosu’nda dans, müzikal ve sahne şovlarını desteklerken; İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde en çarpıcı tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapıyoruz. Fuar Alanı’na adım atan herkesin fuarın büyüsüne kapılmasını hedefledik. Bu nedenle dünyaca ünlü sokak tiyatro ve gösteri gruplarını, açık alanlara taşıdık.”
 
KÜLTÜR, SANAT, EĞLENCE   
 
Sancak, perküsyon ve dansın tiyatrosunu yapan ünlü Tararam grubunun Pazar Günü Türkiye’de ilk kez İzmirlilerle buluşacağına işaret etti. İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde ise yine Pazar günü ünlü sanatçı Sumru Yavrucuk’un Shirly isimli tiyatro oyununu sahneleyeceğini belirten Sancak, İzmir için simge sayılan Mogambo’da ise Türkiye ve dünyadan ünlü yıldız sanatçıların sahne alacağı büyüleyici “Caz Geceleri”nin İzmir’e keyifli anlar yaşatacağını kaydetti.
 
ADRENALİN FMX BLACKLINER’DE
 
Sancak, ana sponsorluk kapsamında İZFAŞ ile işbirliği içinde, fuarın “adrenalinini” dünyanın en iyi motokros gösteri ekibi FMX Blackliner’ın temsil ettiğini belirtti. Mesut Sancak, dünyaca ünlü FMX Blackliner’ın Türkiye’de ilk kez İzmir Fuarı’nda gösteri yapacağını söyledi. Sancak, bu etkinlikler dışında, fuarda ilk sayılacak çok etkinliğin olduğunu ifade etti. 
 
 
TEŞEKKÜR FIRSATI
 
Mesut Sancak, İZFAŞ’tan gelen Ana Sponsorluk önerisini, Folkart’ın 10. kuruluş yılında İzmirliler’in bugüne kadar kendilerine gösterdikleri ilgiye karşı bir teşekkür etme fırsatı olarak gördüklerinin altını çizdi. 
 
İZMİR’DE KAZANIP İZMİR’E GERİ VERİYORUZ
 
Sancak, ‘Folkart’ın, İzmir’den kazandıklarını; kültür-sanat-spor alanlarında İzmir’e geri vermeyi; bir lütuf olarak değil, şehre karşı bir görev olarak gördüğünü’ açıkladı. Sancak, İzmir’i çok sevmenin gerçek göstergesinin, İzmir için olumlu işler yapmak olduğunu ifade etti.  
 

Yayın Tarihi : 27.08.2016 : 12:10

Etiketler : haber    izmir    enternasyonal fuarı    ief    fuar    folkart    mesut sancak    izmire teşekkür    fuara davet    ben tv    kanalben       


Yorumlar

8327
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN