Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka Yine Fark Yarattı

Karşıyaka Yine Fark Yarattı
Karşıyaka Belediyesi, bu yıl 85'inci kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı'na, 210 metrekarelik dev stantla katıldı. 3 No'lu Holde ziyaretçilerini bekleyen Karşıyaka standı, ilk günden yüzlerce kişiyi ağırladı. Gösteri ve şovlar, katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

 

Karşıyaka Belediyesi'nin, İzmir Enternasyonal Fuarı için hazırladığı 210 metrekarelik tanıtım standı, ilk günden ziyaretçilerin ve katılımcıların ilgi odağı oldu. 3. Hol giriş kapısının yanında açılan stant, misafirlerini, Karşıyaka'nın simgesi olan anıtın 3 metrelik dev maketi ile karşıladı. Belediyenin yatırım ve projelerinin tanıtıldığı masalar ve Üretici Kadın Kooperatifi standı ziyaretçilerin akınına uğrarken görsel şovlar da keyifli anların yaşanmasına neden oldu.
 
GÖSTERİLER BÜYÜLEDİ
 
Bir ilçe belediyesi tarafından kurulan kadrolu ilk orkestra olan Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası, verdiği mini konserle fuar ziyaretçilerini büyüledi. Karşıyaka Belediyesi'nin halk oyunları ve jimnastik grupları da muhteşem gösterilerle geceye renk kattı. Fuara gelen ünlü isimler de farklı zamanlarda Karşıyaka standının konuğu olacak.
 
KARŞIYAKA'NIN FUAR PROGRAMI:
 
27 Ağustos Cumartesi: Karşıyaka Halk Dansları Grubu, Judo ve Flash mob gösterileri
28 Ağustos Pazar: Karşıyaka Halk Dansları Grubu, Karşıyaka Jimnastik Grubu 
29 Ağustos Pazartesi: Karşıyaka Halk Dansları Grubu ve Flash mob gösterileri
30 Ağustos Salı: Karşıyaka Halk Dansları Grubu, Karşıyaka Jimnastik Grubu gösterileri ve Düş Gezginleri Müzik Grubu ziyareti  

Yayın Tarihi : 27.08.2016 : 11:09

Etiketler : karşıyaka belediyesi    izmir enternasyonal fuarı    izfaş       


Yorumlar

2865
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN