Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Babası Tutuklandı, Oğlu Serbest

Babası Tutuklandı, Oğlu Serbest
FETÖ soruşturması kapsamında yapılan operasyonda gözaltına alınan Kavuklar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavuk tutuklanırken, oğlu Metehan Kavuk ise serbest bırakıldı.

 

15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrasında FETÖ'ye yönelik başlayan operasyonların iş dünyası ayağında İzmir'de gözaltına alınan baba oğuldan biri serbest bırakıldı, diğeri tutuklandı.

Son olarak Kavuklar Bornova ve Point Bornova projeleriyle öne çıkan Kavuklar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavuk ve oğlu Kavuklar Şirketler Grubu Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı Metehan Kavuk operasyonlar kapsamında gözaltına alındı. 

Baba Abdullah Kavuk 6 Ağustos'ta gözaltına alınırken, operasyon kapsamında 12 Ağustos'ta da oğul Metehan Kavuk gözaltına alınmıştı. 

Emniyetteki sorguların ardından kendileriyle birlikte 18 kişiyle adliyeye sevk edilen Abdullah ve Metehan Kavuk'tan, baba Abdullah Kavuk tutuklanırken, oğul Metehan Kavuk ise yurt dışına çıkış yasağıyla birlikte adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

Operasyon kapsamında Abdullah Kavuk'un Malatya'da yaşayan babası Mehmet Kavuk da gözaltına alınmış, daha sonra serbest bırakılmıştı.

Yayın Tarihi : 26.08.2016 : 10:00

Etiketler : 15 temmuz    fetö    abdullah kavuk    metehan kavuk    mehmet kavuk    kavuklar    gözaltı    tutuklama       


Yorumlar

9725
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN