Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kaçak Yapıların Yıkımına Başlandı

Kaçak Yapıların Yıkımına Başlandı
İzmir'in Selçuk ilçesinde, belediye tarafından imara uygun olmayan ve inşaat ruhsatı bulunmayan kaçak yapıların yıkımına başlandığı bildirildi.

 

Selçuk Belediyesi İmar Müdürlüğü öncülüğünde Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Değirmen Boğazı Mevkisi’nde gerçekleştirilen yıkımıları yerinde inceleyen AK Partili Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı, yasal olmayan tüm yapıların işlemlerinin tamealanmasının ardından yıkılacağını kaydetti.
 
Vatandaşları kaçak yapı yapmamaları konusunda duyarlı olmaya davet eden Başkan Bakıcı, "Bu yıkım işlemlerini isteyerek yapmıyoruz. Ancak yasalar bunu gerektiriyor. Bu yüzden herhangi bir inşaat ya da yapı yapacak olanlaran ricam, çalışmalarına başlamadan önce mutlaka Belediye İmar İşleri Müdürlüğümüze müracaat etsinler ve gerekli olan tüm yasal prosedürü başlatsınlar. Aksi halde bu durumda hem vatandaşımız hem de bizler üzüntü duyuyoruz. Yasal zeminde kalmak zorundayız. Aksi takdirde görevimi yapmamış olurum. Bu konuda ne kendimi ne de arkadaşlarımı zor durumda bırakamam" dedi.

Yayın Tarihi : 25.08.2016 : 19:11

Etiketler : Selçukta    Kaçak    Yapıların    Yıkımına    Başlandı    Bölge   


Yorumlar

1766
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN