Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Selda Bağcan’a Sevgi Seli

Selda Bağcan’a Sevgi Seli
Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde düzenlenen Zeytinli Rock Festivali’nin ilk gecesinde sahne alan Selda Bağcan, sağ kolu kırık olmasına karşın verdiği konserde, sesi ve sahne performansıyla sevenlerinin beğenisini topladı.

 

Edremit’in Altınkum Mahallesi Plajı’nda düzenlenen Zeytinli Rock Festivali, müzik grubu Flört’ün sahneye çıkmasıyla başladı. Sanatçılar plaja kurulu iki farklı sahnede müzikseverlerle buluşurken binlerce rock müzik tutkunu plajı doldurdu. Festival programı çerçevesinde sahne alan Selda Bağcan, tezahüratlar eşliğinde parçalarını seslendirdi. Bağcan, yoğun istek üzerine ‘Yaz gazeteci yaz’ parçasını 2 defa söyledi.
 
Edremit’e ilk defa geldiğini ve bölgeyi çok sevdiğini söyleyen Selda, "Provamız bile çok kalabalıktı. Bu sevgiyi 45 yılda kazandım. Akıllı olarak, dik durarak bu sevgiyi kazandım. Ses kalitesi sesin tınısı da önemli tabii ki" dedi. Kolunu nasıl kırdığını da anltan Bağcan, "20 tane kedim var. Turneden dönüyordum, beni çok özlemişler. 20’si birden ayağıma dolanınca onların ayaklarına basmamak için kendimi feda ettim, uçtum. Kollarımı kaldırarak şarkı söylerim genelde, bugün tek kolumu kaldıracağım. Ama sesim çıkacak" dedi. Festvalin ilk günü ayrıca Büyük Ev Ablukada, Moğollar, Bülent Ortaçgil, İskender Paydaş ve Kurtalan Ekspres konserleriyle devam etti.
 
Festival de bugün ise Duman, Teoman, Manga, Ceylan Ertem, Gece, The Ringo, Jets sahneye çıkacak.

Yayın Tarihi : 25.08.2016 : 15:29

Etiketler : Selda    Bağcana    Sevgi    Seli    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9652
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN