Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı'da Yaz Dolu Dolu Geçiyor

Bayraklı'da Yaz Dolu Dolu Geçiyor
Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (BAYGEM) tarafından 5’inci ve 6’ncı sınıf öğrencilerine yönelik hızlandırılmış İngilizce ve Matematik kursları düzenleniyor. 18 kişiden oluşan uzman eğitmen kadrosuyla 3 farklı merkezde verilen eğitimlere 250 öğrenci katılıyor.

 

Bayraklılı öğrenciler başarılarına başarı katmak için yaz aylarında da boş durmuyor. Eğitimde başarı çıtasını her yıl bir üste taşıyan öğrenciler BAYGEM’in 3 farklı merkezde açtığı hızlandırılmış İngilizce ve Matematik kurslarına katılarak, gelişimlerine katkı sağlıyor. 250 öğrencinin 18 eğitmen eşliğinde sürdürdüğü eğitimler 75’inci Yıl ve İhsan Alyanak Kültür Merkezleri ile Onur Mahallesi Açık hava amfi tiyatrosu dersliklerinde 5’inci ve 6’ncı sınıf öğrencilerine yönelik düzenleniyor.
 
KURSLAR YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR
 
Öğrenciler matematik bilgilerini artırmanın yanı sıra İngilizcelerini geliştiriyor. Okuldaki derslerine yardımcı olmak, eksik bilgilerini tamamlamak, geçmiş dönem derslerini tekrar etmek ve başarı seviyelerini artırmak amacıyla düzenlenen kurslar öğrenciler tarafından büyük ilgi görüyor.
 
ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ
 
“Çocuklarımız bizim geleceğimiz” diyen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Eğitime yapılan yatırım, harcanan para öğrencilerimizin başarısı ve ülkemize kazandırılmasından daha değerli değildir. Bu kapsamda elimizden geldiğince onlara destek oluyoruz, olacağız. Çocuklarımızın kazandığı her türlü başarı bizleri ayrıca mutlu ediyor” diye konuştu.   

Yayın Tarihi : 23.08.2016 : 09:47

Etiketler : bayraklı    izmir    yerel haber    ben haber    ben tv       


Yorumlar

9095
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN