Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


MHP'li Karataş Çağrı Yaptı

MHP'li Karataş Çağrı Yaptı
MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş yazılı açıklamasında terör saldırılarına değinerek, MHP'nin deneyimlerinden yararlanılmasını istedi.

 

MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, “Acılarla yoğruluyoruz, acılarla büyüyoruz. Gözyaşımızın akmadığı bir tek gün yok. Ama yenilmeyeceğiz. Terörün ve teröristin; darbenin ve darbecilerin FETÖ’nün ve PDY’nin ne olduğunu çok iyi bilen bir siyasi hareketin mensuplarıyız. Tecrübelerimiz, bilgi-birikimimiz, değerlerimiz, sevdalarımız ve inançlarımız Türk milletinin tek güven merkezidir. Artık lanetlemenin ve kınamanın ötesine geçmek lazım. Biz her türlü desteği veriyoruz" dedi. 
 
Türkiye'nin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin faydalanması gerektiğini savunan Karataş, sözlerini şöyle sürdürdü: 
 
“MHP’nin ve kadrolarının cemaat denilen yapıya yıllardır niçin soğuk baktığı şimdi daha iyi anlaşılmıştır. Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi tehlikeyi yıllar öncesinden görmüş başta iktidar olmak üzere bütün Türkiye’yi uyarmıştı. Fakat dinleyen olmadı. Şayet MHP’nin söyledikleri değerlendirilseydi. Bütün bunları yaşamazdık. Türkiye muhterem liderimizin ileri görüşlülüğünden, devlet tecrübesinden ve bilgilerinden faydalanmalıdır. Bizim için PKK da, Pensilvanya Papazı da DAEŞ de bizim için aynı terörist örgütlerdir. Mücadelede engel tanımamak gerekiyor. Çünkü artık söz konusu olan vatandır."

Yayın Tarihi : 22.08.2016 : 11:57


Yorumlar

1856
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN