Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Terörü Kınıyoruz''

''Terörü Kınıyoruz''
İzmir Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkanı Şadi Çetin, Van, Elazığ, Bitlis ve Gaziantep’teki terör saldırılarını kınadı.

 

Şadi Çetin yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:
 
"Son günlerde arka arkaya meydana gelen Van, Elazığ, Bitlis ve Gaziantep’teki terör saldırıları sonucunda maalesef çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetmiş, yüzlerce vatandaşımız yaralanmıştır.
 
Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne kasteden hain terör saldırılarını şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. Vatanımıza, demokratik cumhuriyetimize, ulusumuzun birlik ve beraberliğine kastedenler asla çirkin emellerine ulaşamayacaklardır. 15 Temmuz’dan sonra birbirine kenetlenen ulusumuzun, güç birliği yaptığı zaman aşamayacağı hiç bir engel yoktur. Yakın tarihimiz bunun dünya çapındaki örnekleriyle doludur. İçinde bulunduğumuz bu zor günleri ve acıları hep birlikte aşacağız. Huzur ve refah dolu yarınlara, el ele ve kardeşçe hep birlikte ulaşacağız.
 
Hain terör saldırılarında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ulusumuza ve ailelerine başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum."

Yayın Tarihi : 21.08.2016 : 15:38

Etiketler : Terörü    Kınıyoruz    Bölge   


Yorumlar

4968
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN