Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Eskişehirsporlu Futbolcular Taraftarla Buluştu

Eskişehirsporlu Futbolcular Taraftarla Buluştu
Süper Lig’den düşen ve sezon 1’inci Lig’de mücadele edecek olan Eskişehirspor’un yeni transferleri ve eski futbolcuları ile takımın giyeceği formalar, Porsuk Çayı üzerine kurulan platformda taraftarlara tanıtıldı. Sanatçı Mithat Körler de Eskişehirspor için yazdığı ’Diriliş’ şarkısını seslendirerek taraftarları coşturdu.

 

 
Eskişehirspor’un futbolcu ve forma tanıtımı etkinliği Hoşnudiye Mahallesi’nde Porsuk Çayı üzerine kurulan platform üzerinde yapıldı. Eskişehirspor Teknik Direktörü Alpay Özalan, teknik heyet ve futbolcular ile forma tanıtımını yapan mankenler, bindikleri botla Porsuk Çayı’ndaki platform önüne geldi. Eskişehirspor’un yeni ve eski futbolcuları tek tek bottan inerek taraftarlara tanıtıldı. 4 manken kız da bu sezon Eskişehirspor’un giyeceği formaları tanıttı.
 
Sevilen sanatçı Mithat Körler etkinlikte, Eskişehirspor için yazdığı ’Diriliş’ adlı şarkıya söyleyerek taraftarları coşturdu. Eskişehirspor’un eski kulüp başkanlarından Aydın Begiter yaptığı konuşmada "Bu takımı 51 sene evvel bu heyecanla kurmuştuk. Şimdi 51 sene geçti, ben yine bu sene bu heyecanı yaşıyorum. Eskişehirspor kurulduktan 10 ay sonra şampiyon olmuştu, şimdi de 10 ay sonra şampiyon olacağız" dedi.
 
Eskişehirspor Teknik Direktörü Alpay Özalan da, "Bu büyük taraftara başarılı olmak boynumuzun borcu. Süper Lig’e çıkmak Allah’ın emridir. Sizlere layık olunacaktır. Bundan hiçbirinizin şüphesi olmasın, bu çocuklar sizlere layık olacak, sizin hiçbir zaman yüzünüzü yere düşürmeyecektir. Dualarınızı eksik etmeyin, Allah sizden razı olsun" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 19.08.2016 : 22:55

Etiketler : Eskişehirsporlu    Futbolcular    Porsuk    Çayında    Taraftarla    Buluştu    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7456
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN