Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'de 38 Polis Serbest Kaldı

İzmir'de 38 Polis Serbest Kaldı
İzmir'de, darbe girişimi sonrası yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen 38 polis, adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

 

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nca başlatılan soruşturma kapsamında, geçen 18 Temmuz'da açığa alınan 203 emniyet mensubu hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Bu kararın ardından 13'ü emniyet müdürü, 46'sı amir olmak üzere 184 polis gözaltına alındı. 
 
5 Kişi emniyetten serbest kalırken, işlemlerinin ardından daha önce adliyeye sevk edilen 140 emniyet mensubundan 97'si tutuklandı, 43'ü adli kontrol koşulu ile serbest bırakıldı. 
 
Bu operasyon kapsamında gözaltında bulunan 38 polis de işlemlerin tamamlanması ardından dün (çarşamba) adliyeye sevk edildi. 
 
Olayı soruşturan Cumhuriyet savcısı tarafından tutuklanma istemiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edilen 38 polis, adli kontrol ve yurt dışına çıkış yasağı tedbiri konularak serbest bırakıldı. Firarda olan polislerin yakalanması için de çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Yayın Tarihi : 18.08.2016 : 12:55

Etiketler : haber    haberler    izmir    38 polis    polis    serbest    bırakıldı    ben tv    kanalben       


Yorumlar

1451
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN