Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Olimpiyatlarda Madalya Kazanmak Hayalimdi

Olimpiyatlarda Madalya Kazanmak Hayalimdi
RİO Olimpiyat Oyunları’nda bronz madalya kazanan grekoromen stil 98 kiloda milli güreşçi Cenk İldem, "Avrupa ve Dünya şampiyonalarında madalya kazanmıştım, ama burada madalyaya uzanmak başka bir duygu. Bunu hiç bir şeyle mukayese edemem" dedi.

 

"BU OLİMPİYAT BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİYDİ"
 
98 kiloda Rumen Alin Alexuc Ciurariu’yu 4-0 yenerek bronz madalyayı boynuna takan Cenk İldem, törenden sonra şunları söyledi:
 
"Avrupa ve Dünya şampiyonalarında madalya kazanmıştım. Olimpiyatlarda madalya kazanmak hayalimdi. Londra’da bir talihsizlik yaşadım, madalya alamadım. Bu olimpiyat, benim için çok önemliydi. Çok şükür madalyayla döndüğüm için mutluyum" dedi.
 
İldem, Tokyo’da altın madalya almak istediğini belirterek, şu ifadeleri kullandı:
 
"Grupta Rus sporcu favorilerdendi. Onu yendikten sonra madalya alacağıma inandım. Rumen sporcuyla da daha önce karşılaşmıştım. Yine yendim, mutluyum. Artık 2020 Tokyo Olimpiyatlarında altın madalya alarak güreşi bırakmak istiyorum. 30 yaşındayım. Olimpiyatlara 2 ay kala iç yan bağlarım koptu. Olimpiyat vizesini bir ay kala aldım. İnşallah bundan sonrası daha iyi olacak. Tokyo’da her şey çok daha güzel olacak. Şimdiden hissediyorum."

Yayın Tarihi : 17.08.2016 : 09:26

Etiketler : Rioda    Bronz    Madalya    Kazanan    Cenk    İldem    Olimpiyatlarda    Kazanmak    Hayalimdi    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3718
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN