Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Kalçama Enjeksiyon Yaptırdım'

'Kalçama Enjeksiyon Yaptırdım'
Gösteri dünyasının en renkli simalarından Kim Kardashian, kalçasına enjeksiyon yaptırdığını itiraf etti. 35 yaşındaki iki çocuk annesi Kardashian, kendi internet sitesi üzerinden yaptığı canlı yayında bunu estetik kaygılarla değil sağlık sebebiyle yaptırdığını da söyledi.

 

Kim Kardashian, sedef hastalığı yüzünden kalçasına enjeksiyon yaptırmak zorunda kaldığını anlattı.
 
Kardashian "İlk olarak annem Kris bacaklarımdaki lekeleri gördü ve benim sedef hastalığına yakalanmış olabileceğimi söyledi. TV yıldızı o sırada gittiği doktorun kendisine çare olarak kortizonlu iğne yaptığını belirterek "Sonra da beni kalçamda dikkat çekecek derecede girinti ve çıkıntılar olacağını söyledi. Hatta bana "herkes kalçana implant yaptırdığını düşünecek" dedi. Gerçekten de onun söylediği çıktı" diye konuştu.
 
 
Kortizon iğnelerinin yarattığı çıkıntıların o dönemde Miami'de katıldığı bir partide giydiği elbiseden fark edildiğini anlatan Kardashian kendisiyle ilgili "kalça implantı" söylentilerinin de o dönemde çıktığını sözlerine ekledi.
 
Kim Kardashian "Bu benimle ilgili çok fazla bilinmeyen bir gerçek. Ama sedef hastalığı yüzünden birkaç yılda bir kortizon iğnesi oluyorum" dedi.
 
 
Bu söyleşi sırasında Kardashian'ın itiraf ettiği bir başka konu da ellerinin daha genç görünmesi için lazer uygulamasına başlamayı planladığı oldu.
 
"Ellerim yaşlı görünmeye başladı" diye konuşan Kim Kardashian bu durumu da lazer tedavisiyle düzelttirmeyi planladığını sözlerine ekledi.
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 16.08.2016 : 11:43

Etiketler : Kim Kardashian    ünlü    35 yaşında    kalça    estetik    kortizon    sedef hastalığı    TV yıldızı   


Yorumlar

6906
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN