Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kahta’ya Şehit Ateşi Düştü

Kahta’ya Şehit Ateşi Düştü
Diyarbakır’ın Çınar İlçesi yakınlarındaki Şehit Emniyet Amiri Murat Uçar Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliği’ne PKK’lı teröristlin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Nazif Kaplan’ın Adıyaman’ın Kahta İlçesindeki baba ocağına ateş düştü.

 

 
Polis memuru evli ve 2 çocuk babası 28 yaşındaki Nazif Aslan’ın şehit olduğu haberi, Adıyaman’ın Kahta İlçesindeki baba evine ulaştı. Bedriye ve Abuzer Kaplan çiftinin 7 çocuğunun en küçüğü olan Nazif Kaplan’ın şehit olduğu haberini baba evinde kalan kardeşlerine, Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Cafer Demir, İlçe Müftüsü Metin Aykut ve askeri yetkililer verdi. Acı haberin ardından fenalaşanlara sağlık görevlileri müdahale etti.
 
Kalp rahatsızlığı olan Bedriye ile kendisine refakat eden baba Abuzer Kaplan ise acı haberi tedavi için bulundukları Adana’da aldı.
 
Şahadet haberinin ardından Kaplan ailesinin yaşadığı eve ve sokağa Türk bayrakları asıldı. Yakınları ve mahalleli, şehit evine akın etti.
 
Şehit polis memuru Kaplan’ın, yarın Diyarbakır’da düzenlenecek törenin ardından getirileceği memleketi Kahta’da toprağa verileceği belirtildi.

Yayın Tarihi : 15.08.2016 : 20:24

Etiketler : Kahtaya    Şehit    Ateşi    Düştü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9493
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN