Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kazdağları Yogaseverleri Buluşturdu

Kazdağları Yogaseverleri Buluşturdu
Uluslararası Yoga Federasyonu ve Yoga Academy’nin organize ettiği Kazdağları’nda haftasonu gerçekleşen Yoga Festivali, yüzlerce yogaseveri bir araya getirdi.

 

 
Oksijen deposu Kazdağları’nın doğal ortamında düzenlenen Yoga Festivali 13- 14 Ağustos tarihlerinde yerli, yabancı 300 yogaseverin katılımıyla Ramada Resort otelin evsahipliğinde yapıldı. Bölgede tatilini geçirenlerin de katıldığı etkinlikte 12 farklı yoga seansı gerçekleşti. Özel çakra teknikleri, nefes, biyoenerji, beden egzersizleri, konsantrasyon, derin gevşeme çalışmaları ile katılımcılar yogaya doydu.
 
Organizasyonun aynı zamanda doğal yörelerde yılın 12 ayı düzenlenen, dünyanın ilk ve tek Yoga Festivali olduğunu bildiren Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf, ‘Orijinal Yoga Sistemi’ uyguladıklarını, Kazdağları’nın doğal ortamı ve yüksek oksijeninde, açık havada yoganın sağlığa müthiş etkilerinin katlanarak arttığını, yoga yapanların Kazdağları’nı çok sevdiğini belirtti. Organizasyona hem yogaya yeni başlayanlar, hem tecrübesi olanlar katıldı. Festivalde coşku dolu ‘Yoga Ateşi’ dans gösterileri de yer aldı.
 
Manaf, 10-15 Eylül 2016 tarihlerinde Kuşadası’nda düzenlenecek Uluslararası Yoga ve Dans Festivali’nde dünyada bir ilke imza atılacağını ve Dünya Yoga Koreografi Şampiyonası düzenleneceğini de sözlerine ekledi. 6 gün sürecek Yoga ve Dans Festivali’ne hem Yoga yapanlar hem de ilk kez tanışacak olanlar katılabilecek.

Yayın Tarihi : 15.08.2016 : 18:50

Etiketler : Kazdağları    Buluşturdu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7672
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN