Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Sizin Kuşağa Mücadele Bırakıyoruz'

'Sizin Kuşağa Mücadele Bırakıyoruz'
CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay Karşıyaka Belediyesi'nin Yamanlar'daki gençlik kampında İlçe Gençlik Kolları Başkanlarıyla buluştu.

 

20 ilden 60 temsilcinin katıldığı kampta gençlerle söyleşen Balbay şu noktaların altını çizdi:

15 TEMMUZ AYDINLANMALI

Birinci ayını doldurmakta olan darbe girişiminin bütün yönleriyle aydınlatılması gerekli. Bunun için bir komisyon kuruldu. CHP, MHP, HDP komisyona üye verdi ama, AKP hala vermedi. Neden? AKP o gecenin aydınlatılmasından yana değil mi?

EN BÜYÜK ZARAR EĞİTİME

15 Temmuz gecesi başlayan karmaşa devam ediyor. Bütün kurumların yapısı değişiyor. En çok etkilenen ise eğitim. Devlete güvenip YÖK denetimindeki üniversitelere kayıt yaptıran öğrencilerle ilgili bir haftada 3 ayrı karar alındı. Bu yönetememe halidir.  Üç günde bir o an akla gelen adımı karar diye almak yerine öğrencilerin hiçbirini mağdur etmeyecek bir yöntem bulunmalı.

3-5 SEÇİMLİK ÜLKE DEĞİLİZ

Genç kuşaklara daha güzel bir Türkiye bırakmak isterdik. Bunun yerine miras olarak mücadele bırakıyoruz. Ancak bu da önemli. Haklı bir mücadelenin içinde olmak da insanı yaşama bağlayan büyük bir değerdir.

AKP İZMİR İL BİNASI

15 Temmuz'dan sonra rafta madde madde hazır olduğu anlaşılan FETÖ ile mücadele harekatı başladı. Binlerce kişi FETÖ ile bağlantısı nedeniyle devletten uzaklaştırıldı. Arkası geleceği söyleniyor. AKP İzmir İl Başkanlığı 9 Ağustos'a kadar işadamı Küçükbay'ın sahibi olduğu binadaydı. Küçükbay tutuklanınca o gün sabaha karşı binadan çıktılar. Kontrat o gece sabaha karşı mı doldu? Kira bedeli ne kadardı?

GENÇLERE ÜÇ SÖZ

 Gençlerin unutmamasını dilediğim üç sözü paylaşmak isterim; siyaset umut üretme sanatıdır, halka küsülmez, çözümsüz sorun yoktur.

Yayın Tarihi : 14.08.2016 : 14:01


Yorumlar

9710
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN