Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Zabıtadan Havuz Nöbeti

Zabıtadan Havuz Nöbeti
İzmir’de yaz aylarında süs havuzlarında serinlemek isterken can güvenliklerini tehlikeye atan çocuklar için Konak Belediyesi zabıta ile önlem aldı.

 

Konak Belediyesi, aydınlatma için kullanılan elektrik sistemindeki kaçakların yanı sıra barındırdığı mikrop nedeniyle de can güvenliğini için ciddi tehdit oluşturan süs havuzlarına bazı çocukların serinlemek ve eğlenmek amacıyla girmesini önlemek için, "Havuza girmek tehlikeli ve yasaktır" levhasın astı. Buna rağmen çocukların havuza girmesini önleyemeyen Konak Belediyesi, çareyi havuz başına zabıta dikmekle buldu.
 
Zabıta Müdürlüğü’nden bir görevli, her gün mesai saatleri içinde çocukların en çok tercih ettiği Konak Meydanı’ndaki fıskiyeli havuzun başında nöbet tutuyor. Havunun yanındaki ağacın gölgesinde bekleyen zabıta, çocukların çalıların arasında soyunup havuza atlamaya hazırlandıkları sırada harekete geçerek havuza girmelerini engelliyor. Bazı çocukların ısrarcı davranması üzerine kovalamaca oldua. Çocuklar havuza giremeyeceklerini anlayınca Konak Vapur İskelesi önünden denize atladı.

 

Yayın Tarihi : 14.08.2016 : 10:04

Etiketler : Konak Belediyesi    Zabıta    Havuz   


Yorumlar

6659
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN