Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Her Yaşta Spor İmkanı

Her Yaşta Spor İmkanı
Bornova Belediyesi’nin değişik yaş grubunda verdiği spor kurslarında yaz dönemi sürüyor. Temmuz ve Haziran aylarında 12 farklı branşta 3 bin 650 kursiyere hizmet veren Bornova Belediyesi, kış dönemi hazırlıklarına da başladı. Sporun her yaşta insan hayatında yeri olması gerektiğini ifade eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Belediyemizin açtığı bu spor kurslarından herkes yararlanabilir” dedi.

 

Bornova Belediyesi’nin yıl boyunca 2 dönem halinde gerçekleştirdiği spor kurslarında yaz dönemi sürüyor. Yaz döneminde 12 branşta ve farklı yaş grubundaki Bornovalılar için futbol, basketbol, bayan basketbol, yüzme, voleybol, hentbol, jimnastik, taekwando, hareket eğitimi,  aerobik, pilates ve  yoga kurslarından 3 bin 650 kişi yararlanıyor.

Haziran ayında okulların kapanmasıyla birlikte başlayan kursların Eylül Ayı’nda  tamamlanacak. Kış dönemi kursları ise Eylül Ayı içinde yapılacak kayıtlarının ardından 1 Ekimde başlayacak.

Her yaşta spor yapmanın önemine değinen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “Biz belediye olarak bu konuda vatandaşlarımızı teşvik etmek için çalışmalar yapıyoruz. Spor için yapılan yatırımların yanında hemen her branşta alanında uzman eğitmenlerle kurslar düzenliyoruz. Yıl boyunca gerçekleşen kurslarımıza vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Hemşerilerimizin daha çok spor yapmaları için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz” diye konuştu. 

Yayın Tarihi : 14.08.2016 : 09:48


Yorumlar

8464
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN