Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akpınar CHP'li Gençlerle Buluştu

Akpınar CHP'li Gençlerle Buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi'nin Gençlik Kolları il ve ilçe başkanları 'Parti Okulu' eğitimleri kapsamında Karşıyaka'da buluştu. CHP'li gençleri ziyaret eden Başkan Akpınar "Gelecek sizlere emanet. Atatürk'ün izinden ayrılmadan, ülkeniz ve halkınız için çalışmaktan vazgeçmeyin" dedi.

 

100'ÜN ÜZERİNDE GENÇ KATILDI

CHP Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından organize edilen eğitim kampına, 40 farklı ildeki Gençlik Kolları İl Başkanları ile nüfusu 100 binin üzerinde olan ilçelerin gençlik liderleri katıldı. 'Başka Bir Gelecek' başlıklı yaz kampında, güncel siyasi konular ve parti içi bilinmesi gerekenler üzerine eğitimler verildi. Kampa; Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz ile birlikte, yüzün üzerinde partili genç katıldı. Başkan Yılmaz, desteklerinden dolayı Başkan Akpınar'a teşekkür etti.


GENÇLERE DAHA ÇOK YER VERİLMELİ

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da 7 Ağustos’ta başlayan ve 23 Ağustos'ta bitecek olan kampta CHP'li gençleri ziyaret etti. Geleceğin, gençlere emanet olduğunu söyleyen Başkan Akpınar, yönetim kademelerinde gençlere daha çok yer verilmesi gerektiğini söyledi.


"EN BÜYÜK DESTEKÇİNİZİM"

Başkan Akpınar "Ben de gençlik kolları başkanlığından ve sokaklarda bayrak asmadan yetiştim ve belediye başkanı oldum. Gelecek, gençlere emanettir. İleride bu ülkeyi yönetecek olan sizlersiniz. O yüzden Atatürk devrimlerinden kopmadan, parti bilinci ile yetişerek gelişmeniz ve halka hizmeti öncelik edinmeniz her şeyden önemli.  Bu konuda en büyük destekçiniz olduğumdan emin olabilirsiniz" dedi.

Yayın Tarihi : 14.08.2016 : 09:40


Yorumlar

4693
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN