Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kabri Ziyaretçi Akınına Uğruyor

Kabri Ziyaretçi Akınına Uğruyor
Darbeci general Tuğgeneral Semih Terzi'yi öldürdükten sonra şehit edilen Piyade Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu beldesinde bulunan kabri ziyaretçi akınına uğruyor.

 

Başçavuş Ömer Halisdemir'in kahramanlık hikayesini duyan vatandaşlar, kabri başında dua ederek, "Sen olmasaydın bizler ne olurduk" sözleri ile gözyaşı döküyor.
 
Türkiye'nin dört bir yanından ve yurt dışından şehit Ömer Halisdemir'in kabrini ziyarete gelenlerin 100 bini aştığını belirten Çukurkuyu Belediye Başkanı İleri Koçak, "Türkiye’nin her bir yerinden ziyarete gelenler oluyor. Hatta yurt dışından da geliyorlar. Erzurum’dan, Rize’den, Van’dan Türkiye’nin her yerinden geliyorlar. Şuanda ziyaretçi sayısı 100 bini geçmiştir. Kasabamız adına çok gurur verici. Ömer’in kahramanlığı tartışılmaz. Milletimize vatanımıza yakışır bir harekette bulundu. Türk insanının ne kadar duyarlı olduğunu burada görmüş oluyoruz. Ömer yerinde ve zamanında bu müdahaleyi yapmamış olsaydı belki binlerce insan ölecekti. Herkes de bunun çok iyi farkında gerekli değeri de gösterdikleri için bütün vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Türk insanının ne kadar duyarlı, ne kadar hassas olduğunu gösterdiler. Çukurkuyulu olarak gururluyuz. Çukurkuyu artık bütün ülkenin Çukurkuyu oldu. Gelenler Hasan Hüseyin Amca'ya ben de senin evladınım diyorlar annesinin öyle elini öpüyorlar" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 13.08.2016 : 14:14


Yorumlar

9017
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN