Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İşte Kanıtı İzmirli Güzel Ünlüler

İşte Kanıtı İzmirli Güzel Ünlüler
Bazıları abartıldıklarını düşünseler de İzmir kızlarının güzelliğinin dillere destan olduğunu büyük bir çoğunluk kabul ediyor. Ekranlardaki bu ünlülere de baktığımızda hak vermemek elde değil. Her biri adeta İzmirli kızların temsilcileri. Bizim İzmirli olduklarını bildiğimiz ünlü güzeller bu isimler, eminiz ki çok daha fazla isim vardır.

 

 
1-Elçin Sangu
Kiralık Aşk ile birlikte son 1 yıla damgasını vuran güzel oyuncu, İzmir kızlarının temsilcilerinden. Kordon'da yürüyüp imbatı teninde hissettiği yılların ardından oyunculuk için İstanbul'a gitmeye karar verince zamanla bu kadar sevilen bir isim haline geldi.
 
 
2-Selin Şekerci
Karşıyaka'da doğup büyüyen Selin Şekerci, çocukluğundan itibaren oyunculuğun içinde. Bir İzmir dizisi Kaçak Gelinler ile çıkış yakaladıktan sonra şimdilerde bir diğer İzmir dizisi Rengarenk'in baş rolünde.
 
 
3-Şükran Ovalı
Çocukluğunu ve ilk gençlik yıllarını Eşrefpaşa, Bahçelievler, Göztepe civarında geçiren Şükran Ovalı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk okudu. Bu yıl Paramparça dizisiyle ekranlardaydı.
 
 
4-Yıldız Çağrı Atiksoy
Öyle Bir Geçer Zaman ki'de Berrin karakterini canlandırarak büyük beğeni toplayan oyuncu, İzmir Ege Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde devam etti.
 
 
5-Gönül Yazar
1932'de İzmir'de dünyaya gelen Gönül Yazar, Ege Ses Kraliçesi Yarışması'nda 1. seçilerek sanat hayatına atıldı ve Türk sanat müziğinin unutulmaz isimleri arasındaki yerini aldı.
 
 
6-Zeynep Dörtkardeşler
26 yaşındaki oyuncu, Arka Sokaklar'daki karakteri ile sevilmişti. Sunuculukla kariyerine devam eden Zeynep Dörtkardeşler, Alp Kırşan ile evliliğini devam ettiriyor.
 
 
7-Ece Uslu
Ece Uslu, İzmir'in kurtuluş günü de olan 9 Eylül'de doğdu. İzmir Devlet Tiyatrosu'ndaki deneyiminin ardından İstanbul'a yerleşerek burada kariyer basamaklarını tırmandı.
 
 
8-Deniz Baysal
Deniz Baysal'ın yıldızı Kaçak Gelinler'deki Kainat rolüyle parladı. Karşıyaka'da tiyatroyla ilgilendikten sonra kendini dizilerde oyuncu olarak buldu ve hatırı sayılır derecede bir hayran kitlesi edindi.
 
 
9-Çağla Kubat
2001 Miss Turkey'de 2. seçilen Çağla Kubat, dönem dönem oyunculuk yapsa da rüzgar sörfünden vazgeçemedi. Alaçatı'da bu tutkusunu sürdürmeye devam ediyor.
 
 
10-Gül Gölge
Ekranların unutulmaz sunucularından Gül Gölge de İzmirli. Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji'nde tamamladı ve ardından İstanbul'a giderek Film ve Televizyon Programcılığı eğitimi aldı. Biz de ekrana yakışan bir ismi izlemiş olduk.
 
 
11-Nehir Erdoğan
İzmir sokaklarında boy atmış bir diğer güzelimiz ise Nehir Erdoğan. İstanbul yollarına düşünce dizilerin aranan isimlerinden biri olmayı başardı.
 
 
12-Ebru Akel
Ebru Akel, Alsancak doğumlu. Yıllardır sunuculuk ve oyunculukla ekrana yakışan yüzler arasındaki yerini aldı.
 
 
13-Amine Gülşe
2014'te Türkiye güzeli seçilen Amine Gülşe, Kerküklü bir baba ile İzmirli bir annenin kızı. İsveç'te doğup büyüyen güzelimiz, Bergama'ya geldikten sonra güzellik yarışmasına katılmaya karar vermiş. Şimdilerde oyunculuk dersleri alıyor ve kariyerini bu alanda devam ettiriyor.
 
 
14-Selen Soyder
Miss Turkey 2007'de 1. seçilen Selen Soyder, Alsancak doğumlu. Yarışmanın ardından oyunculukla devam eden isimlerden.
 
 
15-Şenay Gürler
Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü'nden mezun. 49 yaşındaki oyuncu, yıllardır güzelliğini korumayı başarıyor.
 
 
16-Begüm Kütük
Konak ilçesinde doğan Begüm Kütük, Namık Kemal İlkokulu ve İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi'nde okudu. Ardından Fransa'da eğitimine devam etti ve Türkiye'ye dönerek oyunculuk hayatına başladı.
 
 
17-Ezgi Asaroğlu
Bir diğer İzmirli güzelimiz ise 29 yaşındaki Ezgi Asaroğlu. Leyla ile Mecnun'da önemli bir kitleye kendini sevdirerek Leyla'nın hakkını hem güzelliğiyle hem de oyunculuğuyla vermişti.
 
Kaynak: Onedio

Yayın Tarihi : 13.08.2016 : 12:30

Etiketler : izmirli    güzeller    ünlüler    elçin sangu    selen soyder    amine gülşe    şükran ovalı    yıldız çağrı atıksoy    selin şekerci    güzel    izmir   


Yorumlar

4728
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN