Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka İçin 140 Bin TL Toplandı

Karşıyaka İçin 140 Bin TL Toplandı
Spor Toto 2'nci Lig takımlarından Karşıyaka'da transfer yasağı ve acil ödemeler için Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar önderliğinde 13 Temmuz'da başlayan yardım kampanyasında 1 ayda 140 bin TL toplanabildi.

 

Kulübe şimdiye kadar Hüseyin Mutlu Akpınar 50 bin, Tayfun Yelkenbiçer 25 bin, Hanif Pehlivanoğlu 15 bin, Mert Pala 12 bin, Ankor Plastik 10 bin, Osman Dal 10 bin, Cengiz Bakır 6 bin, Mithat Salepçioğlu 500 TL, Serhat Pamuk 250 TL, Hatice Derinöz 200 TL, Ufuk Aracıoğlu 100 TL, Erman Ermaner 100 TL, Mehmet Kocakaya 50 TL, Faruk Işıldak 50 TL, Altan Ecevit 35.5, Feruz Bozarslan 19 TL, İlke Çakır 10 TL, Ekinoks Klima Sistemleri 5 bin, Süreyya Atakan 6 bin TL destekte bulundu.
 
Karşıyaka'da Sakıpağa ailesi ve Azad Yeşil 50'şer bin TL, Yelkenbiçer ailesi de 25 bin TL basketbol salon reklamı verdi. Eski futbolculardan Kahe'nin 125 bin dolar alacağını Basketbol Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı'nın katkısıyla ödeyip FIFA'nın puan silme cezasından şimdilik kurtulan, kendi arasında da takımda kalan eski futbolcuların ücretleri için kaynak yaratan yönetim, dün açıklama yayınlayıp destek veren isimleri duyurmuştu. 
 
Yönetim, açıklamada kampanyanın desteklenip kulübe sahip çıkılmasını istedi. Transfer yasağını açıp Ulusal Kulüp Lisansı'nı yenileyemediği için Futbol Federasyonu'ndan en az 3 puan silme cezası alması beklenen Karşıyaka FIFA da Juninho, Banahane, Makakula gibi eski oyunculara olan borç nedeniyle önümüzdeki dönemde ceza verebilir.
 
MEHMET AKGÜN GÜNDEMDE
 
Transfer yasağını kaldıramadığı için geçen sezon takımda forma giyen Mustafa Aşan, İbrahim Kaş, Zeki, Can ve Behram'la sözleşme yenileyen Karşıyaka, Mehmet Akgün'le de temasta. Karşıyaka'da geçen yıl 8 maçta görev aldıktan sonra devre arasında kadro dışı kalan gurbetçi ön libero, 330 bin TL alacağını Federasyon kanalıyla talep ederek sözleşmesini tek taraflı feshetmişti. Yeşil kırmızılılar, Mehmet'le yeniden anlaşma zemini arıyor. Stoper Abdülhamit'le sözleşme yenilemek için yurtdışından dönmesini bekleyen Karşıyaka, Tayfun'la da görüşüyor.

Yayın Tarihi : 12.08.2016 : 17:45

Etiketler : Karşıyaka    Hüseyin Mutlu Akpınar    yardım kampanyası       


Yorumlar

8242
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN