Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sibel Can Rap Söyledi

Sibel Can Rap Söyledi
Sibel Can, ilk kez Açıkhava konserinde sahnede rap söyledi. Şarkıcı, Eypio&Burak King ikilisiyle düet yaptı.

 

Sibel Can, “Turkcell Yıldızlı Geceler” etkinliği kapsamında önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verdi. Nur Yerlitaş imzalı iki farklı elbiseyle sevenlerinin karşısına çıkan Can, gece boyunca sevilen şarkıları seslendirdi. 
 
 
ÇOCUKLARIM SAYESİNDE KEŞFETTİM
Sanatçının konserinde ünlü konukları da vardı. Ayla Çelik’le “Bağdat” şarkısında düet yapan Sibel Can, kariyerinde bir ilke de imza attı ve rap söyledi. “Günah Benim Suç Benim” şarkısıyla yıldızı parlayan Eypio-Burak King ikilisini sahnesinde ağırlayan Can, onlarla düet yaptı. Eypio, şarkı sonrasında “En son bu kalabalığı sünnetimde görmüştüm, o da toplu törendi” sözleriyle güldürdü.
 
Sanatçı, konser öncesi düzenlediği basın toplantısında Eypio ve Burak King’i nasıl keşfettiğini şöyle anlattı: “Engincan, Melisa ve Emir, bana uzun zamandır diyordu ki; ‘Bir grup var, dinlemen lazım’. Youtube’da 100 milyonun üzerinde izlenmişler, saatte 100 bin kişi dinliyormuş. Bir öğrendim; Eypio ve Burak King. Onlarla birlikte ilk defa sahnede rap yapacağım.”
 
 
Sibel Can, konserine “Harbiye Açıkhava, bir sanatçı için çok kıymetlidir. Ben her konserimde çok heyecanlanıyorum. Dün gece de hiç uyumadım” diyerek başladı. Sibel Can, Ayla Çelik’i sahneye davet ederek Çelik’in “Bağdat” şarkısında düet yaptı. 
 
 
Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural, konsere 2 bin 900 lira değerindeki Gucci marka tüylü terlikleriyle geldi.
 
 
''BENİ TAKLİT ETME YILMAZ''
Konseri izleyen Nur Yerlitaş, “Rising Star Türkiye” yarışmasında jüri koltuğuna oturan Yılmaz Morgül’e taş attı: “Jürisi olduğum programda devamlı gözlük taktığım için Yılmaz da takıyor. Galiba beni taklit ediyor. Beni taklit etme Yılmaz!”
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 12.08.2016 : 09:38

Etiketler : sibel can    ünlü    sanatçı    nur yerlitaş    Rising Star Türkiye    yılmaz morgül    Açıkhava    konser    Eypio Burak King   


Yorumlar

4290
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN