Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıçdaroğlu Seferihisar'da

Kılıçdaroğlu Seferihisar'da
CHP'deki istifa krizi sürerken, Kılıçdaroğlu Seferihisar'da kalacağı otele geçti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi'nde İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel'in istifasıyla birlikte ortaya çıkan krizde son sözü CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu söyleyecek.

Seferihsar Belediyesi'ne bağlı Yaratıcı Yazarlık Okulu için yapılacak olan açılış ve Türkiye Sanat Çalıştayı için İzmir'e gelen Kılıçdaroğlu'nu Adnan Menderes Havalimanı'nda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve partililer karşıladı. Kılıçdaroğlu'nu karşılamaya gelenler arasında eski il başkanı Bedri Serter'in de olması dikkat çekti. İstifasını sunan Alaattin Yüksel ise karşılamaya katılmadı.

Havalimanı çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seferihisar'da kalacağı otele geçti.

Kılıçdaroğlu'nun otelde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve ilçe belediye başkanlarından olan bir heyetle Yüksel'in istifası hakkında bir araya geleceği ve heyetin Yüksel'in geri dönmesini sağlamaya çalışacağı öğrenildi.

Öte yandan CHP İzmir İl Başkanlığı'nda yapılan jet oylama ve Asuman Ali Güven'in yeni il başkanı olarak göreve gelmesi, Yüksel'in istifasının geri dönüşü olmadığı şeklinde yorumlandı.

Yayın Tarihi : 10.08.2016 : 21:53


Yorumlar

7987
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN