Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Genelkurmay Başkanı'ndan Taziye Ziyareti

Genelkurmay Başkanı'ndan Taziye Ziyareti
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve beraberindeki kuvvet komutanları, 15 Temmuz’daki darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda darbeci general Semih Terzi’yi öldürdükten sonra şehit edilen astsubay kıdemli başçavuş Ömer Halisdemir’in Ankara’daki evine taziye ziyaretinde bulundu.

 

Taziye ziyaretinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ın yanı sıra Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Ümit Dündar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler de hazır bulundu.
 
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ve komutanlar, şehidin komşuları tarafından alkışlar ve ’Şehitler ölmez vatan bölünmez’ sloganlarıyla karşılandı.
 
Ziyaretin ardından beraberindeki komutanlarla şehit evinden ayrılan Orgeneral Akar ve komutanlar, araçlarına binerken vatandaşlar yine sevgi gösterilerinde bulundu. Bu sırada bir kişi, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in fotoğrafını yumruklayarak tepki gösterdi. Diğer vatandaşların da destek verdiği kişiyi, Orgeneral Akar ve korumaları sakinleştirdi.

Yayın Tarihi : 08.08.2016 : 23:15

Etiketler : Genelkurmay    Başkanı    Akar    Şehit    Halisdemirin    Ailesini    Ziyaret    Etti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2566
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN