Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dalgalara Kapılan Genç Öldü

Dalgalara Kapılan Genç Öldü
Bartın’ın İnkum Beldesi’nde denizdeki dalgalara kapılan 6 arkadaştan 1’i boğularak yaşamını yitirirken 5’i kurtarıldı. Hastaneye kaldırılanlardan durumu ağır olan 2 genç yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

 

Olay, öğle saatlerinde İnkum tatil beldesinde meydana geldi. Hafta sonu tatili için Ankara’dan İnkum’a gelen 6 arkadaş yüzmek için girdikleri denizde dalgalara kapıldı. Gençlerin çırpınışlarını gören tatilciler cankurtaranlara haber verdi. Görevli cankurtaranlar boğulma tehlikesi geçiren gençleri kurtarmak için seferber oldu. Cankurtaranlar ilk olarak denizden 16 yaşındaki Hüseyin Serin, 20 yaşındaki  Muhammet Çelebi Durmaz ve 15 yaşındaki Sinem Dereli’yi kurtardı. Üç genç olay yerine gelen 112 Acil ekibi tarafından hastaneye sevk edildi. Ardından 17 yaşındaki Melih Yürüdü ve Sercan Dereli ile 15 yaşındaki Yusuf Sala Ünsal ise denizde baygın bulundu. Bu gençler de Bartın Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
 
Doktorların tüm çabasına karşın Sercan Dereli yaşamını yitirirken, sağlık durumları krıtik olan Melih Yürüdü ile Yusuf Safa Ünsal yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Yayın Tarihi : 07.08.2016 : 18:14

Etiketler : Dalgalara    Kapılan    Gençten    i    Öldü    Son    Anda    Kurtarıldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5033
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN