Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


"Tüm Dünyaya Millet Olmayı Gösterdik"

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, askeri darbe girişiminin ardından Türkiye’nin, tüm dünyaya ihtilafları bir tarafa bırakarak kenetlenmeyi ve millet olmayı gösterdiğini söyledi.

 

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, çeşitli temaslarda bulunmak ve ‘Demokrasi ve Şehitler’ mitingine katılmak üzere öğleden sonra Şanlıurfa’ya geldi. Beraberinde milletvekilleri ile kente gelen Bakan Akdağ ilk olarak Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’yı ziyaret etti. Şeref defterini imzaladığı valilikte kente ilişkin brifing alan Bakan Akdağ, kentte sağlık alanında yaşanan personel sıkıntılarını yeni atamalarla gidereceklerini ifade etti.
 
Türkiye’nin 15 Temmuz askeri darbe girişiminin ardından vatan ve bayrak için kenetlendiğini dile getiren Bakan Akdağ şöyle dedi:
 
"Bugün bütün Türkiye ayakta. Bugün bütün Türkiye 15 Temmuz’da olduğu gibi ayakta.  Aslında bu bir milletin şahlanışı, bir milletin ayağa kalkışı, bir milletin dostuna da düşmanına da ’millet nasıl olunur, sıkıntılı günlerde millet nasıl kenetlenir, millet nasıl aralarındaki bütün ihtilafları unutur ve kendi hedefine kilitlenir’ bunu gösterdiğimiz dönemlerdeyiz. İnşallah bugün bütün Türkiye tek ses, tek yürek, tek nefes olarak bir araya geleceğiz. Allah’ın izniyle önümüzde güzel günler olacak. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın."
 
Bakan Akdağ, Valiliğin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi de ziyaret etti.
 

Yayın Tarihi : 07.08.2016 : 17:11

Etiketler : Bakan    Akdağ    Tüm    Dünyaya    Millet    Olmayı    Gösterdik    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3772
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN