Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Btso’dan Şehit Yakınlarına 1 Milyon Tl

Btso’dan Şehit Yakınlarına 1 Milyon Tl
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), darbe girişiminde şehit olanların yakınlarına ve gazilere destek amacıyla Başbakanlık tarafından başlatılan yardım kampanyasına 1 milyon TL ile katılıyor. Bursa’nın vatanına ve şehitlerine sahip çıktığını belirten BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, iş dünyasını da bu anlamlı kampanyaya destek vermeye davet etti.

 

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, 15 Temmuz’daki darbe girişiminde  ülkesinin istikbali uğruna canlarını feda eden şehitleri ve gazileri asla unutmayacaklarını  vurgulayarak şöyle dedi:
 
"Tüm dünyaya örnek bir kenetlenme ile iradesine ve demokrasisine sahip çıkan Türk milleti, yaralarını sararken de büyük bir dayanışma gerçekleştiriyor. Bizler de darbe girişimini engelleyen şehit ve gazilerimizin emanetlerine sahip çıkmayı kendimize görev olarak kabul ediyoruz. Bu kapsamda Başbakanlığımız tarafından hazırlanan ‘Dayanışma Kampanyası’na, BTSO olarak 1 milyon TL ile katılıyoruz. Şehitlerimizi ve gazilerimizi unutmadık, unutmayacağız. Milli birliğin ve egemenliğin sembol şehirleri arasında yer alan Bursa’da, tüm iş dünyası kuruluşlarımızı ve üyelerimizi de bu anlamlı kampanyaya destek vermeye davet ediyorum."
 
BTSO, ’15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na destek sağlayan Bursalı işadamlarını www.btso.org.tr uzantılı web sitesinden güncel olarak yayınlayacak.

Yayın Tarihi : 07.08.2016 : 12:55

Etiketler : Btsodan    Şehit    Yakınlarına    Milyon    Tl    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3216
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN