Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Erdoğan Medya Yöneticilerini Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Tarabya Köşkü'nde medya yöneticilerini ağırladı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da medya yöneticilerini kabul etti.
 
Geceyarısı Ankara'dan İstanbul'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün (cumartesi) Tarabya'daki Cumhurbaşkanlığı Köşkü'nde gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenleri ile yöneticilerini kabul etti.
 
VEYİS ATEŞ ANLATTI
 
Habertürk TV Genel Müdürü Veyis Ateş görüşmenin detaylarını anlattı. Ateş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Yarın saat 17.00'de herkesi Yenikapı'ya bekliyorum" dediğini aktardı.
 
Ateş, HDP'nin Yenikapı mitingine neden katılmadığı yönündeki gazetecilerin sorusu üzerine, "PKK ile FETÖ'yü ayrı kefeye koymam. Böyle bir örgütle işbirliği yapanı davet etmem. Davet edersem, gazilere, şehitlere bunu anlatamam" ifadelerini kullandığını aktardı. 
 
"Tehlike geçti mi" sorusunu değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Daha bittiğine inanmıyorum, biraz daha sürecek" dedi. 
 
AĞIR SİLAHLAR KONULDU 
 
Bu arada Tarabya Köşkü ve çevresinde polis yoğun güvenlik önlemleri aldı. Tarabya Köşkü'ne çıkan Kalender Caddesi'ni kullanan sürücülerin kimlik kontrolleri yapıldıktan sonra geçişlerine izin verildi. Özel harekat polisleri ve çevik kuvvet polisleri Cumhurbaşkanlığı Yerleşkesi'nin çevresinde nöbet tuttu.
 
Ayrıca Tarabya Köşkü'nün önünde de Özel Harekat Polisleri'nin kullanımına verilen, uçaksavar ve ağır makinalı silahların bulunduğu 'ejder yalçın' tipi zırhlı muharebe araçlarının bulunması dikkat çekti. Köşkün girişindeki duvar üzerine de ağır silahların konulduğu görüldü. Köşk önünde bekleyen gazetecilerin araçları ve canlı yayın araçları Cumhurbaşkanlığı bomba arama köpekleri tarafından tek tek arandı.

Yayın Tarihi : 06.08.2016 : 12:23

Etiketler : Cumhurbaşkanı    Medya    Yöneticilerini    Kabul    Ediyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1546
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN