Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Allah'a Emanet Ol

Allah'a Emanet Ol
Bukre, Kıyısızlar, Yaralı, Vazgeçtim, Aşkla Kal kitaplarıyla milyonlarca okurun kalbine dokunan aşk romanlarının vazgeçilmez yazarı Kahraman Tazeoğlu’nun “Allah’a Emanet Ol” adlı yeni kitabı piyasaya çıktı.

 

“Allah’a Emanet Ol”  korkunç bir tesadüfle sınanan yaralı bir aşkın hikayesini anlatıyor.  Birlikte büyüyen Furkan ve Zeynep, zaman içinde birbirlerine duydukları büyük aşkın peşinden sürüklenirler ve cesaretlerini topladıklarında kalplerindeki sırrı cesaretle itiraf ederler. Ancak ortaya çıkmak için uzun yıllardır pusuda bekleyen karanlık bir hakikat, iki sevgilinin hayatını altüst eder. Bundan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olması mümkün değildir.
 
Duygulu anlatımı ve heyecan dolu kurgusuyla her sayfada soluk kesen, sürprizli finaliyle okuru akla hayale gelmeyecek bir duygu karmaşasına sürükleyen  “Allah’a Emanet Ol” etkisi uzun süre geçmeyecek sarsıcı bir roman.

Yayın Tarihi : 04.08.2016 : 09:42

Etiketler : Bukre    Kıyısızlar    Yaralı    Vazgeçtim    Aşkla Kal    kitaplar    aşk romanları    yazar    Kahraman Tazeoğlu    Allaha Emanet Ol   


Yorumlar

1474
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN