Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kılıçdaroğlu'ndan Miting Çağrısı

Kılıçdaroğlu'ndan Miting Çağrısı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’nın Döşemealtı Belediyesinin proje tanıtım günleri nedeniyle Genel Merkezdeki sunumunun açılışını yaptı. CHPli belediyelerin hizmetlerinin tanıtımı nedeniyle gerçekleştirilen " CHP Çalışıyor Türkiye Kazanıyor" etkinliği bir hafta boyunca genel merkezde sergileniyor. Kılıçdaroğlu, vatandaşları yarın saat 19.30’da İzmir Gündoğdu meydanında yapılacak olan ’Cumhuriyet ve Demokrasi’ mitingine çağırdı.

 

 
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’nın Döşemealtı Belediyesinin proje tanıtım günleri nedeniyle Genel Merkezdeki sunumunun açılışını yaptı.
 
CHPli belediyelerin hizmetlerinin tanıtımı nedeniyle gerçekleştirilen " CHP Çalışıyor Türkiye Kazanıyor" etkinliği bir hafta boyunca genel merkezde sergileniyor.
 
Kılıçdaroğlu, vatandaşları yarın saat 19.30’da İzmir Gündoğdu meydanında yapılacak olan ’Cumhuriyet ve Demokrasi’ mitingine çağırdı.

Yayın Tarihi : 03.08.2016 : 17:52

Etiketler : Kılıçdaroğlu    Vatandaşları    Gündoğdu    Meydanında    Yapılacak    Olan    cumhuriyet    Demokrasi    Mitingine    Çağırdı    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2332
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN