Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP’li Vekil Purçu’dan Miting Çağrısı

CHP’li Vekil Purçu’dan Miting Çağrısı
CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, partisi tarafından 4 Ağustos Perşembe günü saat 19.00’da Gündoğdu Meydanı’nda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla düzenlenecek Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi’ne katılım çağrısı yaptı.

 

 
CHP İzmir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Özcan PURÇU, CHP tarafından 4 Ağustos’ta düzenlenecek mitingin önemine dikkat çekerek, “Tüm vatandaşları Gündoğdu Meydanı’nda darbeye ve diktatörlüğe karşı bir arada olmaya davet ediyorumö dedi. “İstanbul’da bir milyonu aşkın vatandaşımızın katılımıyla gerçekleştirilen Cumhuriyet ve Demokrasi mitingiyle yakılan meşaleyi İzmir’de devralacağızö diyen Purçu, miting öncesinde değerlendirme toplantıları yaptıklarını ve partililerin önerilerini dinlediklerini belirtti. Bu toplantılar çerçevesinde Buca, Konak, Kiraz, Beydağ’da partililerle bir araya gelen Purçu, “CHP olarak, 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminin karşısında olduğumuzu defalarca ifade ettik. Diktatörlüğe, hukuksuzluğa karşı duruşumuzdan ödün vermedik, vermeyeceğiz" dedi.
 
“7’DEN 70’E HERKES DAVETLİ"
 
Mitinge sadece İzmirlilerin değil, Ege’nin diğer illerinden de yoğun ilgi olduğunu belirten Purçu, “Perşembe günü 7’den 77’ye herkesi Gündoğdu’ya davet ediyoruz. Genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, erkeğiyle hep birlikte, cumhuriyet ve demokrasi için haykıralım. Bir arada olduğumuzda ne kadar güçlü olduğumuzu gösterelimö diye konuştu.

Yayın Tarihi : 03.08.2016 : 14:32

Etiketler : Chpli    Purçudan    Miting    Çağrısı    Bölge   


Yorumlar

4362
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN