Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Pekdaş: Önceliğimiz Halkın Esenliği

Pekdaş: Önceliğimiz Halkın Esenliği
Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Zabıta Teşkilatı’nın 60. kuruluş yıldönümünü kutlamaları kapsamında kendisini ziyaret eden zabıta personelini makamında ağırladı.

 

 
 
Sahada çalışan zabıtaların karar verirken daha hassas düşünmesini isteyen Başkan Pekdaş, gösterilecek toleransın da iyi ayarlanması gerektiğinin altını çizdi. “Her gün, her zaman aynı olmuyor. Sizlerin koşulları değerlendirip, o koşullara uygun çözümler bulmak gibi bir göreviniz daha varö diyen Pekdaş şöyle konuştu:
 
“Hepimiz gibi sizler de bu ülkenin bir yurttaşısınız ve sizin de eşiniz, dostunuz, akrabalarınız bu yaşananlardan etkileniyor. Hizmeti aynı zamanda biz kendimiz için de yapıyoruz. Yani sizin yaptığınız hizmetler yine size dönüyor. Bu nedenle tolerans sınırını koşullara göre ayarlamamız gerekiyor. Bildiklerimizi sürekli yenileyerek, somut durumları tespit ederek işlerimizi yapmak zorundayız. Hepimizin iyi değerlendirmeler yapmamız gerekiyor. Vatandaşa ’Helal olsun haklılar. Burada yaptıkları iş doğru iş’ dedirtmek bizim elimizde."

Yayın Tarihi : 03.08.2016 : 11:02

Etiketler : Pekdaş    Önceliğimiz    Halkın    Esenliği    Bölge   


Yorumlar

8360
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN