Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yıldırım: Mitinge 100 Bin Kişi İle Katılıyoruz

Yıldırım: Mitinge 100 Bin Kişi İle Katılıyoruz
CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı, 4 Ağustos’ta, Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda yapılacak Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi için hazırlıklarını tamamladı. Kentin dört bir tarafı bayrak ve afişlerle donatıldı. CHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım “Mitinge, Karşıyaka’dan 100 bin kişi ile katılmayı hedefliyoruz" dedi.

 

 
Darbe girişimi sonrasında meydanlara çıkan CHP Taksim’deki dev mitingin ardından 4 Ağustos Perşembe günü, Gündoğdu Meydanı’nda da Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi yapacak. Saat 19.30’da başlayacak olan dev buluşmaya Türkiye’nin dört bir yanından Cumhuriyet ve Atatürk sevdalılarının katılacağı bildirildi. CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, ilçenin dört bir tarafını bayraklarla donattıklarını, 100 billboard, 180 raket, 25 ayaklı pano en işlek noktalara astıklarını, kentin giriş ve çıkışlarına pankartlar asıldı, köprü üstleri görseller koyduklarını söyledi.
 
Yıldırım “İzmir, son yılların en coşkulu ve en kalabalık mitingine ev sahipliği yapacak. Bunun için tüm imkanlarımızla hazırlanıyoruz. Hedefimiz Karşıyaka’dan 100 bin kişi ile mitinge katılmak. Darbelere ‘hayır’ demek, demokrasiyi, Cumhuriyet’i ve Atatürk değerlerini savunmak için herkesi 4 Ağustos Perşembe günü Gündoğdu Meydanı’na bekliyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 01.08.2016 : 12:44

Etiketler : Yıldırım    Mitinge    Bin    Kişi    İle    Katılıyoruz    Bölge   


Yorumlar

6295




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN