Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Düğünde Neler Yaşandı?

Düğünde Neler Yaşandı?
Hayat Şarkısı dizisinin Hülya’sı Burcu Biricik, uzun süredir birlikte olduğu reklamcı sevgilisi Emre Yetkin’le önceki gün evlendi.

 

Bahçeköy’deki Korupark İstanbul’da gerçekleşen kır düğününe çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden çift, balayını Endonezya’nın Bali Adası’nda geçireceklerini açıkladı.
 
 
 
Dizide Burcu Biricik’in başrolü paylaştığı Birkan Sokullu törene katılmadı. Sokullu’nun, düğün öncesi Biricik’e telefonla mutluluklar dilediği öğrenildi.
 
 
 
Burcu Biricik ile Emre Yetkin, mekana 1947 model Cadillac marka araçla geldi.
 
 
Mustafa Üstündağ, geceye eşi Ecem Üstündağ ile geldi.
 
 
Aramızda Aşk Kalmadı
 
Oyuncu Pelin Öztekin de arkadaşlarını bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Yakın zamanda nişanlısı Kıvanç Baran Arslan’dan ayrılan Öztekin, “Hayatımı yaşamak istiyorum” diyerek ilişkiyi bitirme kararı aldığı haberleriyle ilgili şunları söyledi: “Arkadaşlar çok güzel bir ilişkimiz vardı ama artık biz Kıvanç ile arkadaş gibi olduk. Aramızda bir aşk kalmadı ve uzatmanın gereği olmadığını düşünerek ayrılma kararı aldık, hepsi bu kadar.”
 
 
Sevgilisi Gizem Önen ile evlilik hazırlığında olan Murat Eken, düğüne tek başına katıldı.
 
 
 
 
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 01.08.2016 : 10:14

Etiketler : burcu biricik    evlendi    aşk    sevgili    hayat şarkısı    düğün    hülya    tiyatrocu    ünlü    Emre Yetkin   


Yorumlar

1850
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN