Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Swan Lake Reloaded'

'Swan Lake Reloaded'
Dünyanın en önemli koreograflarından Fredrik Rydman'ın bir Tchaikovsky klasiği olan Kuğu Gölü’nden uyarlayıp modernize ettiği muhteşem gösterisi Swan Lake Reloaded 08 Ekim'de Zorlu Performans Sanatları Merkezi-Ana Tiyatro, İstanbul'da sanatseverlerle buluşuyor.

 

07-09 Ekim tarihleri arasında Zorlu Center'da gerçekleşecek gösterinin dünya prömiyeri 2011 yılında Stokholm’de ve Paris, Londra, Berlin, Frankfurt, Essen, Moskova, Zürih ve Viyana dahil dünyanın en önemli başkentlerini gezen Swan Lake Reloaded gittiği her ülkede sanatseverlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.
 
Tchaikovsky'nin yanı sıra dünyaca ünlü pop ve rock sanatçılarının da eserlerinin kullanıldığı gösteride klasik bale ile beraber sokak dansı da kullanılarak 1800’lerin balesi, modern toplumu yansıtacak şekilde modifiye edildi.Fredrik Rydman'in bu Tchaikovsky klasiği yorumunda büyü, büyücülük ve doğaüstü olaylar yoktur. Şimdiki zaman da geçer ve iyi ile kötünün mücadelesinde aşk istek merkezi bir rol oynar.

Yayın Tarihi : 01.08.2016 : 09:27

Etiketler : Swan Lake Reloaded    gösteri    Fredrik Rydman    Tchaikovsky klasiği    Zorlu Performans Sanatları Merkezi-Ana Tiyatro    İstanbul    Paris    Londra    Berlin    Frankfurt    Essen    Moskova    Zürih    Viyana       


Yorumlar

4357
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN