Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP’li Çam Köylüleri Mitinge Davet Etti

CHP’li Çam Köylüleri Mitinge Davet Etti
CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, İzmir’de köyleri gezerek, 4 Ağustos’ta Gündoğdu Meydanı’nda yapılacak Demokrasi ve Cumhuriyet mitingine davet etti.

 

 
CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, İzmir’in Menderes İlçesi’nin köylerinde kahvehane ve sokaklarda gördüğü vatandaşları hem mitinge davet etti hem de "Türk bayrağını, Atatürk posterini al ve gel" dedi.
 
Çam, mitingi CHP olarak organize ettiklerini ancak mitingin cumhuriyete bağlı, demokrasiye sahip çıkan, bu vatan bizim, hakimiyet milletindir diyen, kayıtsız şartsız Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı herkese açık olduğunu anlattı. Vatandaşların halini hatrını soran, ülke gündemini onlarla birlikte değerlendiren Çam, siyasi partisi, ideolojisi, inancı ne olursa olsun tüm Türkiye’yi İzmir’de 4 Ağustos’taki mitinge beklediklerini vurguladı. Musa Çam, “Toplumsal yaşamın şiddetten ve silahtan arındırılmasını savunduğumuz için, militarizme karşı olduğumuz için, hukuku savunduğumuz için, sivil ve askeri darbelere ve darbe heveslilerine karşı olmalıyız" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 31.07.2016 : 11:08

Etiketler : Chpli    Çam    Köylüleri    Mitinge    Etti    Bölge   


Yorumlar

4352
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN