Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Masterler Zübeyde Hanım İçin Sahada

Masterler Zübeyde Hanım İçin Sahada
Karşıyaka Belediyesi tarafından bu yıl 4’üncü kez düzenlenen Zübeyde Hanım Masterler Futbol Turnuvası 01-11 Ağustos’ta yapılacak. Karşıyaka’dan 12 takımın katılacağı turnuvada, 40 yaş üstü futbolcular, Zübeyde Annemizin anısı için ter dökecek.

 

 
Bostanlı’daki Hasan Türker Futbol Sahası’nda gerçekleşecek olan turnuvanın açılış maçı 1 Ağustos Pazartesi günü saat 19.00’da Atakent Master ile Kafkaflar Master takımları arasında oynanacak. On gün boyunca devam edecek olan kıran kırana müsabakaların ardından final karşılaşması 11 Ağustos’ta yapılacak.
 
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Karşıyaka’ya emaneti olan Annesi Zübeyde Hanım anısına yapılacak turnuvanın sonunda tüm sporculara katılım belgesi verilecek. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar "Her yaşta ve her branşta sporu destekliyor ve düzenlediğimiz etkinliklerimizle Karşıyakamızı sporun başkenti yapmak için çalışıyoruz.
 
Masterler, bu yıl da Zübeyde Annemizin anısı için ter dökecek ve gençlere, sporun kardeşlik ve centilmenlik olduğunu gösterecek. Herkesi bu heyecanlı karşılaşmaları izlemeye bekliyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 31.07.2016 : 09:45

Etiketler : Masterler    Zübeyde    Hanım    İçin    Sahada    Bölge   


Yorumlar

1478
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN