Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


79 Kamu Personeli Açığa Alındı

79 Kamu Personeli Açığa Alındı
İzmir’in Ödemiş İlçesi’nde, darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturma kapsamında kentte görevli 79 kamu personeli açığa alındı.

 

 
Darbe girişiminin ardından Ödemiş’te başlatılan soruşturmalar sürüyor. Bu kapsamda kamu kurum ve kuruluşlarında bazı kişiler açığa alındı. Emniyet Müdürlüğü’nden 7, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 52, Ödemiş Müftülüğü’nden 2, Toplum Sağlığı Müdürlüğü’nden 4, Ödemiş Devlet Hastanesi’nden 13, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nden 1 olmak üzere toplamda 79 personelin görevden uzaklaştırıldığı belirtildi.
 
OHAL sonrası yapılan çalışmaları değerlendirmek üzere Ödemiş Emniyet Müdürü Ramazan Çankaya ve Ödemiş Jandarma Komutan Vekili Yüzbaşı Gökhan Yusuf Özdemir ile bir araya gelen Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu, "Şuan bazı kurumlarla ilgili işlem bitirilmedi. Rakam yükselebilir. Önümüzdeki günlerde bu rakam artabilir. Önümüzdeki pazartesi günü saat 20.30’da ilçemiz Salı Pazarı’ndan başlayan tüm ilçemizi kapsayacak darbeye karşı Ödemiş ele ele toplu bir yürüyüş gerçekleşecektir. Bizde bu yürüyüşe kamu görevlileri olarak katılmayı düşünüyoruz" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 29.07.2016 : 20:01

Etiketler : Ödemişte    Kamu    Personeli    Açığa    Alındı    Bölge   


Yorumlar

1462
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN