Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Emily'den Seksi Pozlar

Emily'den Seksi Pozlar
İngiliz asıllı ABD'li oyuncu ve model Emily Ratajkowski bir moda dergisi için at üzerinde verdiği çıplak pozlarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. 25 yaşındaki ünlü model cesur pozlarını da Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

 

2004 yılında rol aldığı Andrew's Alteration adlı kısa filmle oyunculuk kariyerine adım atan bir yandan da çekiciliğini ve güzelliğini kullanarak modelliğe devam eden Emily Ratajkowski çırılçıplak verdiği pozlarıyla konuşuluyor.
 
 
At üstüne binerek fotoğrafçı Mona Kuhn'un objektifine poz veren Emily, bu anları takipçileriyle de paylaştı. Ünlşü modelin çıplak fotoğrafı 450 bin kişi tarafından beğenilirken, video ise 1 milyon kullanıcı tarafından izlendi.
 
 
Emily paylaşımının altına ise şu notu düştü:
Ben Naomi Wolf hayranı olarak büyüdüm. Onun fikirlerini ve görüşlerinin bugüne taşımak beni geliştirmeye yardımcı oldu. Ünlü modelin verdiği bu poz 'Lady Godiva Hikayesi'ne dayanıyor.
 
 
 
Lady Godiva hikayesi:
Halk 11.yüzyıl'da İngiltere Coventry'de uygulanan ağır vergilerden isyan halindedir. Vergileri arttıran Lord Leofric'in eşi Lady Godiva halktan yana tutum alır. Eşini vergileri indirmesi yönünde ikna etmeye çalışır. Lady'nin ısrarından rahatsız olan Lord Leofric, eşine asla kabul edemeyeceğini düşündüğü bir teklif yapar. Lady Godiva'nın at sırtında, sadece saçlarına sarınarak, Coventry sokaklarını boydan boya geçmesi koşuluyla vergi yükünü azaltacaktır. Lady Godiva'nın buna cesaret edemeyeceğine inanan Lord eşinin baskılarını bu şekilde kıracağını düşünür. O an geldiğinde, Lady Godiva atının üzerinde vakur ve kendinden emin olarak geçişini yapar.
 
 
Lord Leofric eşine verdiği sözü tutar, vergileri, indirir. Bu olaydan sonra Lady Godiva'nın cesareti, kararlılığı, saflığı, tutkusu ve güzelliği pek çok sanatçıya ilham kaynağı olur.

Yayın Tarihi : 29.07.2016 : 10:37

Etiketler : İngiliz asıllı    ABD\'li    oyuncu    model    Emily Ratajkowski    seski poz    Lady Godiva    Instagram    Mona Kuhn    fotoğrafçı   


Yorumlar

1159
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN