Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fenerbahçe'ye Ret

Fenerbahçe'ye Ret
Fenerbahçe, Monako Prensliği'ne, 3 Ağustos'taki rövanş maçında taraftarların stadyumda yer alabilmesi için resmi başvuru yapıldığını, ancak bu başvurunun reddedildiğini açıkladı.

 

Fenerbahçe resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
 
Monaco Hükümetinin 3 Ağustos’ta oynanacak rövanş karşılaşması için, taraftarlarımıza getirdiği yasak kararı üzerine, Fenerbahçe Spor Kulübü Monaco kulübüne başvurarak konunun hükümet yetkililerince bir kez daha görüşülmesi ve taraftarlarımızın stada alınması konusunda başvuruda bulunmuştur.
 
Monaco Prensliği İçişleri Bakanlığı Danışmanı imzasıyla, AS Monaco Genel Direktörlüğü’ne gönderilen yazıda, şu ifadelere yer verilmiştir:
 
Sayın Genel Direktör Yardımcısı,
 
Tarafınızdan 26 Temmuz 2016 tarihinde gönderilen ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün, 3 Ağustos 2016’da saat 20:45’te Monaco’nun II Louis Stadı’nda oynanacak olan müsabakaya, taraftarlarının girişine izin verilmesi hususunda son bir görüşme talebini içeren yazısını benimle paylaşma isteğinizi tarafıma aktardınız.
 
Bu konuda, yukarıda bahsi geçen kulüp yetkililerine, Monaco Prensliği topraklarında taraftarlarının bulunmalarının hükümet kararıyla yasaklandığını bir kez daha hatırlatırım.
 
Sayın Genel Direktör Yardımcısı, sizlere en derin saygılarımı sunarım.
 
Patrice Cellario
 
Taraftarlarımızın ve kamuoyunun bilgisine sunarız. 
 
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Yayın Tarihi : 28.07.2016 : 17:10

Etiketler : fenerbahçe    monaco    şampiyonlar ligi   


Yorumlar

1569
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN