Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hayvan Dostları Çeşme'de Buluşacak

Hayvan Dostları Çeşme'de Buluşacak
Hayvan dostları, ÇESAL ve RUE 1387 işbirliğiyle düzenlenen, Funda Arkas’ın ev sahipliğini yapacağı “White Night Party”de biraraya geliyor.

 

Funda Arkas, Çeşme Alaçatı Doğa ve Hayvan Severler Derneği (ÇESAL) ile birlikte sokaktaki sahipsiz  terk edilmiş hayvanlarının doyurulması, tedavileri, sahiplendirilmeleri, kısırlaştırılması ve bakımının yapılması amacıyla bir kez daha harekete geçti. 
 
RUE 1387 desteği ile 8 Ağustos saat 23:00- 04:00 saatleri arasında  Çeşme  Aya Yorgi Koyu’nda bulunan Sole&Mare’de gerçekleştirilecek “White Night Party”nin davetiye geliri  ÇESAL Doğa ve Hayvanseverler Derneği’ne bağışlanacak.  Tüm davetlilerin beyaz giyeceği parti, sürpriz DJ ve sanatçıların katılımıyla renklenecek.Davetiyeler bugünden itibaren Sole&Mare’nin girişinden de temin edilebilece
k.
Funda Arkas, “Çeşme sokaklarında 4000’den fazla köpek ve bir o kadar da kedi sahipsiz olarak dolaşıyor. Yaz başında bir hevesle petshoplardan alınıp yaz sonunda sokağa terk edilen cins köpekler, yeterli kısırlaştırma olmadığı için sürekli üreyenler ve annesiz yavrular, hepsi de bakıma ve yardıma muhtaç halde. Özellikle de kışın yazlıkçıların da gitmesi ile beraber sahipsiz kalan hayvanlara ÇESAL Derneği ve besleme gönüllüleri sahip çıkarak, tüm yarımadada besleme yapıyor, yaralı ve hasta hayvanların yardımına kısıtlı imkanları ile yetişmek için büyük bir çaba sarf ediyor. 
 
White Night Party ile bu sahipsiz hayvanların kontrolsüz olarak üremelerinin engellenmesi için elele verip kısırlaştırılmalarına, yaşatılmalarına ve sahiplendirilmelerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu anlamda destek olan herkese şimdiden  teşekkür etmek istiyorum ve hayvan severleri yardım için White Night Party’e bekliyoruz” diye konuştu.  
 
Geçen yıl da yine Funda Arkas öncülüğünde ÇESAL işbirliği ile  düzenlenen yardım gecesinden elde edilen gelirle Çeşme’de ki barınağın fiziki koşulları iyileştirilmiş ve  beslenme ile ilgili  ihtiyaçları karşılanmıştı.

Yayın Tarihi : 26.07.2016 : 11:07


Yorumlar

1017
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN