Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Aşk'' İddialarına Cevap Verdiler

''Aşk'' İddialarına Cevap Verdiler
Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Avatar Atakan ile Ezgi Avcı, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda bir AVM’de objektiflere takıldı. İkilinin sarmaş dolaş fotoğrafları 'aşkın belgesi' olarak iddia edildi.

 

Çıkan haberler karşısında sessizliğini bozan Ezgi Avcı ve Avatar Atakan sosyal medyadan açıklama yaptı.
 
 
Ezgi Avcı sosyal medya hesabından konuyla ilgili, “Son çıkan haberi görüyorum da, artık kiminle konuşup kiminle konuşmayacağımı önceden haber mi vermem gerekiyor acaba ki yanlış taraflara çekilmesin? Ben dostumu da arkadaşımı da istediğim her zaman görebilir, istediğim yere gidebilirim, kim olduğu fark etmez. Bu haberin çıkması, sosyal medyada oluşan algıyı kuvvetlendirmek adına olmuş. Yazılmış olan yanlış ifadeleri de ayrıca kınıyorum, bu nasıl gerçekliği çarpıtmadır? Ayrıca, çok işlek olan bir AVM’de olduğumuza da tekrar dikkat çekerim. Artık bu malum konunun bu yanlış haberle bir son bulmasını ve kapanmasını ümit ediyorum” açıklamasını yaptı.
 
 
Avatar Atakan ise “Gereken açıklama Ezgi tarafından yapılmıştır. Dost dost diye nicesine sarıldım, benim sadık yârim kara topraktır. Sevgiler, saygılar…” dedi.
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 25.07.2016 : 11:28

Etiketler : Survivor    yarışma    Avatar Atakan    Ezgi Avcı    objektiflere takıldı    sarmaş dolaş    iddialar    açıklama   


Yorumlar

7781
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN