Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İddialara Cevap Verdi

İddialara Cevap Verdi
Gülşen, sürpriz bir düğünle Barcelona’da hayatını birleştirdiği Ozan Çolakoğlu ile hamile kaldığı için evlendiği iddialarına noktayı koydu.

 

Dört aylık hamile olan Gülşen, eşi Ozan Çolakoğlu ile Hadise’nin işlettiği Yalıkavak’taki plajda sahne aldı. Programı öncesi soruları yanıtlayan popçu, hamile kaldığı için evlendiği iddialarını, “Planladığımız vakitte evlendik. Hamile kaldığım için evlenmedim” diyerek yalanladı.
 
 
Erkek bebek dünyaya getireceğini açıklayan ve “Böyle giderse çocuğu sahnede, Kars’ta bile doğurabilirim” diyen Gülşen, belirginleşen karnını gizlemek için desenli bol bir elbise giydi.
 
 
SEZEN’İN TAHTINI İSTEMEDİ! 
Muhabirlerin, müzik otoritelerinin kendisini Sezen Aksu’nun veliahdı olarak göstermesini hatırlatması üzerine güzel popçu, iddialı konuştu: “Herkes kendi hikâyesini yazıyor. Sezen Aksu çok büyük bir değer tabii ki hepimiz için ama ben yolumda kendi hikâyemle yürümek istiyorum.”
 
 
Gülşen ve eşi, 20 gün önce ‘La Plaj’da sahne almış, mekânda çıkan, şişelerin havada uçuştuğu ve silahların çekildiği kavga sonrası programlarını yarıda kesmişlerdi.
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 25.07.2016 : 10:39

Etiketler : Gülşen    Ozan Çolakoğlu    hamile    evlendi    sezen aksu    ünlü    şarkıcı   


Yorumlar

7717
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN