Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmirliler Demokrasi Nöbetinde

İzmir’de, Fethullahçı Terör Örgütü üyesi bir grup asker tarafından yapılan darbe girişimine tepki göstermek için meydanlara çıkan vatandaşların ’Demokrasi Nöbeti’ aralıksız sürüyor.

 

 
Konak Meydanı’nda bir araya gelen İzmirliler darbe girişimine tepkilerini devam ettirdi. İzmir Valiliği önünde kurulan platformun önünde darbecilere tepkilerini sloganlarla ifade eden vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dün açıklanan 3 ay süreyle uygulanacak olan OHAL kararına da destek verdi. OHAL’ın baş harflerinden oluşturdukları "Ortalığı Hainlerden Arındırmak Lazım" pankartı açarken, sık sık ’Seninleyiz uzun adam’ sloganları attı. Valilik önüne kurulan platforma ise "Millet eğilmez, Türkiye yenilmez" pankartı asıldı.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığıyla bilinen ve darbe gecesi İstanbul’da Boğaziçi Köprüsü’nde askerlerin halkın üzerine açtığı ateş sonucu hayatını kaybeden reklamcı Erol Olçak ile 16 yaşındaki oğlu için alanda hep bir ağızdan dua okundu. Darbe girişiminin üzerinden günler geçmesine rağmen İzmirlilerin meydanlarda bekleyişi sürüyor.

Yayın Tarihi : 22.07.2016 : 01:08

Etiketler : İzmirliler    Darbe    Girişiminin    nci    Gününde    De    Meydanlarda    Genel   


Yorumlar

9030
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN