Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Teröre Ortak Tepki

Teröre Ortak Tepki
İzmir'de 2 partinin yöneticileri darbe girişimi ve teröre karşı ortak mesaj verdi.

 

İzmir'de AK Parti ve MHP'nin ilçe yönetimleri, darbe girişimine ortak tepki verdi. 
 
Türkiye'nin birçok yerinde 15 Temmuz darbe girişimine karşı tepkiler devam ederken AK Parti Narlıdere yönetimi, darbecilere karşı karşısında net bir tavır koyan ve ülke bütünlüğüne yönelik söylemlerde bulunan MHP'nin Narlıdere İlçe Başkanı Metin Keskin makamında ziyaret etti.
 
AK Parti İlçe Başkanı Aslan Bilgi ve MHP İlçe Başkanı Metin Keskin'e Türk bayrağı önünde ülkenin birlik ve beraberliği için ortak hareket etme vurgusunda bulundu. İki ilçe başkanı da ülkenin demokrasisine yapılan darbe girişimini sert bir dille kınadı.
 
Bilgi, “15 Temmuzda yapılan darbe girişiminden sonra MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kullandığı söylemler ülkemiz açısından çok önemli. Ben AK Parti ilçe teşkilatı adına MHP'yi bu tutumundan dolayı tebrik ediyorum. Tüm MHP'li kardeşlerimden Allah razı olsun. İnşallah Narlıdere ilçemizde ikili ilişkilerimizi daha da geliştirerek birlik beraberliğimizi, kardeşliğimizi daha da pekiştirerek bu ülkenin menfaati ve güvenliği için çalışacağız" dedi. MHP'li Keskin de “Allah kimseyi vatansız bırakmasın, vatan olmayınca hiçbir şeyin anlamı kalmıyor. Vatanımızın birliği v e beraberliği için her zaman ortak hareket etmeye hazırız" dedi. 
 

Yayın Tarihi : 21.07.2016 : 14:00

Etiketler : ak parti    mhp    darbe girişimi    terör       


Yorumlar

7570
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN